АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » zbagachennja_mij_dvir

Акцент на збагаченні: досвід компанії "Мій двір"

Компанія Мій Двір – один з лідерів ринку тротуарної плитки, бордюрів, палісадів та інших бетонних виробів. Виробнича потужність підприємства 11 тисяч квадратних метрів бетонної продукції на добу. 


Вироби, торгової марки Мій Двір прикрашають вулиці та майданчики багатьох міст і селищ України. Компанія дуже ретельно підходить до питання якості своєї продукції. І дає гарантію на неї 25 років. Таку впевненість у якості продукції можуть гарантувати лише якісна сировина і сучасні технології виробництва.

Компанія дуже ретельно підходить до питання якості своєї продукції. І дає гарантію на неї 25 років. Таку впевненість у якості продукції можуть гарантувати лише якісна сировина і сучасні технології виробництва.

Перше правило при виготовленні продукції, якого дотримується компанія, - ретельна підготовка заповнювачів.

Якість матеріалів – щебеню та піску різних фракцій – які пропонував ринок, ТМ Мій Двір не влаштовували. Тож ще у 2009 році було прийняте рішення інвестувати у власний комплекс обробки інертних матеріалів. Увесь матеріал, який закуповує Мій Двір проходить обробку – дроблення, фракціювання, миття на обладнанні CDE. Тож сьогодні Мій Двір не залежить від сировини, яку пропонують на ринку, бо забезпечені заповнювачами стабільно високої якості 24/7/365.

В процесі використання технологічної лінії з 2-ох дробарок, 3-ох вібраційних грохотів та піскомийної машини CDE EvoWash, на підприємстві щогодини виготовляється від 120 до 150 тонн фракціонованих митих щебнів та пісків. Завдяки підготовці заповнювачів підприємство впевнене у якості продукції. 


Тож бачимо, що вчасно прийняте рішення дало змогу ТМ Мій Двір розширювати виробничі потужності та вже впродовж багатьох років займати лідерські позиції на ринку.