АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » za_lashtunkami_KPJ-JCI

За лаштунками: горизонтальний грохот KPI-JCI

Розпочинаємо серію публікацій – «За лаштунками». У них будемо розповідати про те, на яких об’єктах в Україні і наскільки успішно працює обладнання від наших постачальників. 

Герой нашої першої публікації – потужний красень «made in USA» - трьохвальний горизонтальний грохот з еліптичними коливаннями KPI-JCI 6203.

Місця роботи 

На Рибальскому кар'єрі (Дніпропетровська область) цей величний та потужний американець працює в складі мобільної установки вже 6 років. 


Його основна функція на кар’єрі – розділяти щебінь на фінальній стадії. Наразі через нього проходить щебінь чотирьох фракцій, які він сортує з максимальною точністю. Це фракції 0-5, 5-10, 10-20 і 20-40 мм.


Грохот KPI-JCI дуже добре зарекомендував себе, адже виконує свою роботу якісно і з високою ефективністю, при цьому не потребує особливих умов експлуатації.


Він має велику площу грохочення – 6 х 1,8 м². І за годину може просіяти більше 300 т матеріалу. Причому продукт після грохочення виходить максимально чистий.

На Шепетівському кар’єрі (Хмельницька область) грохот KPI-JCI 6203 виконує свої функції 8 років. І за цей час на ньому міняли лише мастило. На даному гранітному кар’єрі грохот розділяє щебінь на фракції 0-5, 5-10, 10-20 і 20-40 мм. І продуктивність роботи (налаштований на 200 т за годину) і якість продукції – на вищому рівні.

 
 
 

На кар’єрі ТОВ "АФ "НОВАТОР" (Дніпропетровська область) перед горизонтальним грохотом стоїть задача видаляти кар’єрний дріб’язок фракції 0-2 мм або 0-5 мм перед подачею у конусну дробарку. Важко навіть уявити більш ефективний грохот для виконання цього завдання. KPI-JCI 6203 з легкістю справляється з ним, навіть якщо матеріал містить глину та вологу.

Основні характеристики 

Горизонтальні грохоти були розроблені, перш за все, щоб задовольнити потребу в сортуванні матеріалів у дуже складних кліматичних умовах. Вони придатні для роботи в гранітних, вапнякових та гіпсових кар’єрах.

«Фішкою» даного грохоту є висока точність розділення, за рахунок конструкції з трьома валами, що забезпечує еліптичну траєкторію ходу грохоту. В процесі роботи сита менше засоряються. А термін дії підшипників збільшується.

Серед основних переваг KPI-JCI 6203 також:

довжина и кут ходу грохоту забезпечує максимальну експлуатаційну гнучкість.

 Завдяки невеликій висоті грохот можна використовувати в умовах обмеженого простору і легко переміщати.

️ Варіанти комплектацій для грохочення стандартних, середніх та важких матеріалів дозволяють найбільш ефективно використовувати грохот.

Ще пару характеристик нашого «героя»:


✔️Висока продуктивність та ефективність роботи


✔️Точність розділення щебня


✔️Можливість налаштування швидкості, амплітуди, напряму обертання і кута нахилу відповідно до вимог кінцевого продукту


✔️Висока стійкість до застрявання та залипання сит


✔️Довговічні компоненти, перевірені часом


✔️Не вимагає частого обслуговування і ремонту