АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Статьи » why_cms_cepcor

Актіс Груп пропонує запасні частини CMS Cepcor для дробарок


Чому варто обрати запасні частини CMS Cepcor:

 

1. Запчастини CMS Cepcor виготовляються на заводі у Великобританії за допомогою верстатів з числовим програмним управлінням - це дозволяє створювати точні аналоги оригінальних запчастин.

 

2. Ви отримуєте якість і точність оригінальних запасних частин,виготовлених під конкретну модель обладнання, за більш доступною ціною.

 

3. Широкий спектр запасних частин - механічна обробкадеталей до 5050 мм в довжину, діаметром до 2450 мм, вагою до 8,9 тонн.

 

4. Надійність та довготривалий срок служби запасних частин CMS Cepcor дозволить безперервно та продукивно працювати Вашому обладнанню.

 

5. Швидкість поставки запасних частин - на складах АКТІС ГРУП в Україні завжди наявні найбільш затребувані запасні частини для дробарно-сортувального обладнання.

 

6. Якісне обслуговування- сервісна служба АКТІС ГРУП завжди готова швидко провести заміну запчастин, щоб мінімізувати простої Вашого обладнання.Щоб переконати Вас у преміум якості запасних частин CMS Cepcor,  пропонуємо переглянути відео заводу CMS Cepcor та процес виробництва запасних частин.