АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » rishennja_problemi_zabutovok

Рішення проблеми забутовок щокової дробарки 

Скільки робочого часу за зміну ви витрачаєте на розбутовку щокової дробарки? 40 хвилин, годину або й більше, а якщо забутовок трапилось декілька? А скільки ви втрачаєте коштів через простої? Простий підрахунок: якщо продуктивність кар’єру 500 т матеріалу на годину, то лише година простою обійдеться у близько 100 тис гривень.

 

Довгострокова продуктивність заводу значно поліпшується, коли перша стадія дроблення оснащена гідромолотом. Час простою через забутовки можна легко скоротити до мінімуму. Це забезпечує постійне завантаження первинної та наступних стадій дроблення. Величезний економічний ефект від підвищення продуктивності означає, що термін окупності інвестицій, як правило, дуже короткий.

 

Гідромолот, безумовно, є найбільш безпечним способом усунення забутовок, а також очищення камери дроблення. Стріла і молот з дистанційним управлінням, що входять в стандартну комплектацію поставки, дають змогу керувати гідромолотом з місця, даючи оператору хороший огляд робочої зони.

 

Саме такий гідромолот EPIROC серії SB ми встановили нашим клієнтам - Демидівському кар’єру.

 

Переваги:

  • Безпека
  • Рішення під ключ

  • Розроблено відповідно до стандартів EPIROC

Розповідаємо, як він допоможе, по-перше, суттєво зменшити кількість забутовок, а по-друге, у разі їх виникнення, розібратися з бутом усього за 2-3 хвилини.

Гідромолот на маніпуляторі встановлюється безпосередньо перед камерою щокової дробарки. Оператор дробарки керує ним дистанційно з пульта. Коли він бачить негабарит, то може зупинити дробарку і у вібраційному живильнику розбити його. Або, якщо бут вже потрапив у камеру дроблення, оператор може оперативно його там роздробити або зрушити з місця, щоб той пройшов вниз.


Отже, що отримуємо:

  •  Суттєве зменшення кількості простоїв через забутовки (загалом істотно знизиться кількість випадків забутовки, і сам час на розбутовки)
  •  Безпечне розбутування. Адже тепер не треба буде використовувати «дідівські методи» (пробувати зрушити бут за допомогою гачків на крані, або рухати його ломами).
  •  Зростання продуктивності через зменшення простоїв.

Спробуємо відповісти на основні запитання.


Які молоти використовуються для вирішення проблеми забутовок?

- EPIROC серії SB та MB. Найбільшою популярністю користуються молоти SB серії. Вони мають монолітний корпус. Це унікальна технологія, розробка компанії Epiroc. То ж ці молоти надійні, міцні та довговічні. При цьому, слід зауважити, що такий молот не зможе замінити стаціонарний молот, що працює у кар’єрі. Вони виконують різні задачі. Молот серії SB чи MB встановлений перед камерою дроблення працює точково і стане справжньою чарівною паличкою при необхідності розібратися с бутом.

 

Для кого актуальне таке технологічне рішення?

- Для усіх підприємств де використовується первинна стадія дроблення і є ризик попадання бута у камеру дробарки. Це може бути гранітний, залізорудний чи вапняковий кар’єр або будь-яке підприємство, яке використовує дробарки.

 

Це дорого? Як швидко окупиться?

- Молоти серії SB та MB легкого вагового класу. Вони невеликі (але дуже надійні та сильні:)), тож їх ціна невисока. В середньому, якщо припустити, що простої через забутовки тривають близько години кожну зміну, то такий молот окупиться вже протягом першого року роботи.