АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Статьи » Pruklad_CDE_Ukraine

Юнігран виробляє найчистіший Dроблений Пісок в Україні
на обладнанні CDE

2013 року АКТІС ГРУП встановила миючий завод CDE з переробки відсівів дроблення на якісний Dроблений Пісок на Малинському камнедробильному заводі (ТОВ «ЮНІГРАН»).


Комплекс, продуктивністю 250 тонн/год, дозволяє отримувати фракції щебеню 0,63-2 мм, 2-5 мм, +5, а також чистий пісок 0,16-0,63 мм (вміст глинистих і пилових частинок - до 1%), що відповідають усім європейським та українським стандартам якості.


Технологія виробництва

Миючий завод CDE, встановлений на МКДЗ, складається з миючого наклонного дводечного грохоту CDE ProGrade P2-151 з поверхнею просіювання 2,1х7 м. На грохоті встановлені поліуретанові сита Isenmann з розміром ячейки - 5х5 мм і 2х18 мм.


Грохот відокремлює фракцію + 5мм, а фракція 2-5мм надходить на зневоднюючий грохот CDE EvoScreen, після якого матеріал 2-5мм виходить чистий, але не обводнений.

 
 

Вода після зневоднення змішується з пульпою 0-2 мм з промивного грохоту і подається на однодечний високочастотний банановидний грохот Bivitec (площа поверхні просіювання - 3х12 м).


Грохот відокремлює фракцію 0,63-2 мм (фракція менше 0,63мм становить до 10%), забезпечуючи матеріалу максимальну чистоту за рахунок встановлених на грохоті поліуретанових сит з самоочищенням системи Oxhorn, що не забиваються, незважаючи на велику площу поверхні просіювання (36м²).  Висока частота грохоту забезпечує продуктивність 150 тонн/год.

 
 

Отримана фракція 0,63-2 мм додатково зневоднюється, а пульпа змішується з фракцією 0-0,63 мм і надходить в піскомийку CDE EvoWash DFB-151, яка складається з 4-х гидроциклонів, що працюють в режимі подвійної перечистки піску.


З піскомийки виходить чистий пісок 0,16-0,63 мм (вміст пилоподібних і глинистих часток - до 1%), який за гранулометричним складом дуже схожий на річковий пісок.

Пульпа, що залишилася в результаті виробництва піску надходить у відстійник, ємністю 12тис. м³, очищена вода повторно використовується.Де застосовується отриманий Dроблений Пісок

Отриманий щебінь і Dроблений Пісок використовується при виготовленні тротуарної плитки і бордюр, а також у виробництві бетону, забезпечуючи створення ідеальної гранулометричний кривої і сприяючи зменшенню необхідної кількості цементу, що додається у бетон.


Після запуску комплексу CDE вироблений щебінь і пісок, що є найчистішим в Україні, компанія «Юнігран» успішно реалізує як в Україні, так і в країнах СНД.
8 років тому ми побачили цінність у купах відсіву

Сьогодні ми допомагаємо компаніям перетворювати ці відходи в прибуток.