АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » promotional_price_epiroc

Фірмові піки EPIROC за акційною ціною

Якісні оригінальні запасні частини до гідромолотів EPIROC гарантія того, що ваше обладнання буде працювати довго та ефективно. 

Чим відрізняються фірмові піки EPIROC?
✔️Виготовляються відповідно до конструкції, допусків та робочих характеристик гідромолотів.
✔️Створені зі спеціального сплаву точної обробки. За рахунок цього значно знижується кількість слабких точок у пік, які могли б стати причиною тріщин. Тож це зводить до мінімуму ризик поломки робочого інструменту.
✔️Мають ідеальне співвідношення твердості поршня і ударної поверхні робочого інструменту.
✔️Усі робочі інструменти мають однакові характеристики. Стабільність досягається за рахунок найкращої сировини, сучасних технологій обробки (включаючи термообробку), що гарантує однакові характеристики для всіх робочих інструментів.

Для роботи з конкретним матеріалом треба підбирати певний тип робочого інструменту. Це дасть максимальну продуктивність і результат.

Також EPIROC розробив спеціальне захисне мастило для втулок гідромолотів. Мастило створене на основі мінерального масла з вмістом алюмінієвого мила та твердих мастильних речовин (графіту та міді). Воно має високі показники тепловіддачі та працює при температурі від – 20 до + 1100°C. 

Високий вміст металу дозволяє знижувати до мінімуму вплив високотемпературного тертя між контактними поверхнями. Це гарантує зниження зносу між пікою, упорними планками і втулками.

Не слід експериментувати з неякісними запасними частинами і мастилом. Це призведе до серйозних пошкоджень, чи навіть поломки гідромолоту, а також високого зносу обладнання.

Гарна новина: зараз діє акція на піки. Тож робочий інструмент можна купити за дуже вигідною ціною!