АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » pinjazevickij_karer

Акцент на збагаченні: досвід ПРаТ "Пинязевицький кар'єр"

Провідні українські виробники щебню вже давно долучилися до світових технологій і заробляють на відсіві. На ПрАТ «Пинязевицький кар’єр» ще 9 років тому вирішили встановити комплекс для миття щебню і відсіву CDE.

Основними задачами, які ставило перед собою підприємство, були: 
  накопиченого відсіву, який складували на території кар’єру
  якісної продукції для власних потреб і на продаж.

 
 

Мийний комплекс повністю справляється з обома задачами. На сьогодні на кар’єрі перероблять близько 60% відсіву. В середньому від 150 до 180 тонн на годину. Таким чином успішно перетворюють відходи виробництва на якісну продукцію. Після грохочення і миття випускаються фракції 0,63-2, 2-5 і +5 мм, а також будівельний пісок.


Кар’єр входить до групи компаній Юнігран. Тож, в першу чергу частина продукції йде на власні потреби. А саме на виробництво тротуарної плитки та інших виробів Юнігран. Якісна продукція це візитна картка компанії. Тож, виробляючи якісні заповнювачі на власному кар’єрі, компанія може бути впевнена у 100-відсотковому результаті. Ще частина продукції реалізується серед клієнтів.


Як зазначають на підприємстві, мийний комплекс надійний та невибагливий в експлуатації. Може працювати як з виробництва, так і самостійно «з бункера», без навантажувачів. Минулого року його посилили ще одним грохотом, що дало змогу збільшити продуктивність.