АКТИС ГРУПП

Управляти можна тільки тим, що можна виміряти
Пітер Друкер


За останні роки наша компанія часто отримувала запити на підбір конвеєрних вагів для вимірювання виробленої продукції. 


Сфери використання вагів PFREUNDT


Декілька років тому ми встановили ваги на власне мобільне обладнання для надання послуг дроблення. До цього нас спонукала часта розбіжність наших показників кількості виробленої продукції з показниками замовника. Після встановлення вагів ми завжди отримували точні об’єми виробництва, крім того ваги допомогли нам збільшити продуктивність обладнання та персоналу, адже тепер можно було оцінити кожну годину та кожну робочу зміну – це звичайно стимулювало операторів до більш ефективної праці. 


Потім компанія Актіс Груп мала досвід встановлення вагів на конвеєри стаціонарних та мобільних комплексів наших замовників. 

 
 

Щоб і надалі надавати клієнтам лише компетентні рішення та сервіс, команда сервісних інженерів Актіс Груп в кінці вересня відвідала тренінг по підвищенню кваліфікації із встановлення конвеєрних вагів PFREUNDT у Німеччині. Фахівці компанії PFREUNDT високо оцінили професіоналізм інженерів Актіс, адже вони швидко та якісно виконували усі роботи по підключенню вагів.

Перебуваючи в Німеччині, наші сервісні інженери звернули увагу на те, що велика кількість вагів встановлена саме на навантажувачах


Як відзначили у компанії PFREUNDT за рік вони продають більше 1500 вагів для навантажувачів - такий попит пояснюється тим, що ваги допомагають замовникам вести облік відвантаженої продукції по кожній фракції та вимірювати продуктивність праці водіїв навантажувачів. 

 
 

Німецький виробник PFREUNDT має вдосконалену систему управління якістю, тому завдяки своїй точності та довговічності ваги заслужили довіру у всьому світі.

 
 

PFREUNDT гарантує:


  • Точність наданої вагами інформації;
  • Довговічність - термін придатності датчиків від 5 років;
  • Швидкість установки1 доба. Ваги укомплектовані всім необхідним для простої та швидкої установки, щоб мінімізувати час простоїв;
  • Швидкість калібрування2-3 години;
  • Простоту управління – велика та зручна панель управління дозволяє задати потрібний конвеєр, тип матеріалу, місцезнаходження, час, ім’я оператора і т.д. ;
  • Зручний контроль – з панелі управління вся необхідна для звітності інформація виводиться на спеціальний принтер, який її роздруковує.Ваги PFREUNDT – це рішення для підвищення продуктивності Вашого обладнання та персоналу.
Якщо вас цікавить додаткова інформація по вагам PFREUNDT, 

будь-ласка, звертайтеся до фахівців Актіс Груп.