АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Статьи » Perevagi_drobvenogo_pisky

Переваги та Сфери застосування
Dробленого Піску

 
 

Dроблений Пісок є доведеною альтернативою річковому піску. Виробництво Dробленого Піску вигідне для всіх сторін процесу:


Виробники Dробленого Піску

1. Кар’єр не накопичує відсів у відвалах, займаючи значні площі ділянок, сплачуючи за них податки.

2. Значне покращення екологічної ситуації для мешканців прилеглих сіл, завдяки відсутності пилу.

3. Додаткові фінансові надходження для підприємства завдяки глибокій переробці гірничої маси.Споживачі Dробленого Піску

Перевага Dробленого Піску над річковим відкриває широкі можливості для економії цементу та значного підвищення міцності.

1. Модуль крупності 2.7 (Мк=2.7). Крупний пісок – це інструмент, за допомогою якого Виробники бетонів зможуть працювати над поліпшенням міцності і зменшенням цементу.

2. Ідеальний зерновий склад має найменший об’єм пустот, завдяки найбільш щільній упаковці зерен виходить щільна структура бетону з мінімальним вмістом води і цементу.


3. Адгезія. Шорстка поверхня Dробленого Піску забезпечує більш високу міцність зчеплення частинок заповнювача з цементним каменем і, тим самим, підвищує міцність розчину.Екологія України

Проведення днопоглиблювальних робіт русел річок для отримання річкового піску завдає  навколишньому середовищу такої шкоди, як виснаження запасів ґрунтових вод, нестачі водних ресурсів, несе загрозу безпеці мостів, гребель і т.д.


Сучасні дрібні Заповнювачі застосовують у виробництві

Тротуарної плитки | Бетону | Розчину | Штукатурки


Переваги Dробленого Піску

 
 

1. Довговічність

Dроблений Пісок не містить мушлі, пилу, глини, мулу та інших органічних домішок, завдяки чому витримується баланс фізичних і хімічних властивостей, які можуть витримати будь-яке агресивне середовище і кліматичні умови. Використання митого дробленого піску в бетоні дозволить уникнути таких дефектів, як раковин, тріщин, сегрегації і пустот.


2. Легкоукладуваність

Кубовидна форма в поєднанні з ідеальною гранулометричною кривою митого дробленого піску дає гарну рухливість розчину, забезпечуючи чудову легкоукладуваність.


3. Висока міцність

Митий дроблений пісок краще зберігає початкові властивості, ніж річковий пісок. Стабільність форми частинок, гранулометричного складу, вмісту пиловидних частинок і текстури поверхні забезпечують високу міцність бетону, що призводить до більш міцного зчеплення.


4. Уникнення Будівельних Дефектів

Досвід показує, що бетон вироблений із митого дробленого піску, досягає оптимального часу осадження, що допомагає уникнути дефектів, які виникають через непередбачену зміну клімату. В результаті цього виходить бетон з відмінною адгезією.


5. Економія

Митий дроблений пісок не містить органічних домішок. Його висока міцність і кубовидна форма забезпечує істотне збільшення запасу міцності і призводить до зменшення цементу в виробництві бетону. Також митий дроблений пісок має ідеальну гранулометричну криву, таким чином, він не вимагає додаткового сортування на бетонному вузлі, завдяки чому виключаються додаткові витрати.


Митий Dроблений Пісок - Реальна Альтернатива Річному Піску

 

Не митий Dроблений Пісок

 

Митий Dроблений Пісок для Розчину

 

Митий Dроблений Пісок для Бетону


Dроблений Пісок на миючому обладнанні CDE

Компанія АКТІС ГРУП  є багаторічним дилером миючого обладнання CDE в Україні. На сьогодняшній день багато українських виробників з успіхом переробляють відсів у якісний Dроблений Пісок.