АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » mobilne_ternopilskiy_karer

Тернопільский кар'єр - досвід використання мобільного обладання 

Продовжуємо серію публікацій "За лаштунками". Цього разу розповімо, як мобільне обладання допомагає оперативно реагувати на ринковий попит. Та що вигідніше використовувати: мобільне чи стаціонарне обладнання. 

На ПРАТ Тернопільский кар’єр мобільне обладнання (підрядних організацій) працювало протягом двох років. Потреба у його використанні виникла, коли треба було оперативно відреагувати на ринковий попит.

По-перше, для встановлення мобільного обладнання не треба робити проект та чекати 3-6 місяців доки буде побудовано стаціонарний завод. Воно було привезено та налаштовано на кар’єрі за один тиждень.

По-друге, воно маневрене, тож його можна без особливих зусиль перевозити з місця на місце.

По-третє, воно може бути встановлено у забої на попередній обробці гірничої маси, і таким чином буде зменшено кількість операцій на перевезення матеріалу і відсіву. При цьому якість матеріалу виробленого на мобільному обладнанні стабільно висока.

Мобільне обладнання вигідно мати про запас для вирішення локальних проблем чи стратегічних тимчасових питань (наприклад, виробництва додаткових об’ємів продукції). А коли воно не використовується на підприємстві, обладнання можна, наприклад, здавати в оренду або перевезти на інший об’єкт.


При цьому є і нюанси, мобільне обладнання все ж таки має менший ресурс роботи, ніж стаціонарне. Тож якщо мова йде про стабільно високий попит протягом довгого часу (більше 5 років) та значні об’єми продукції, то, звичайно, вигідніше побудувати стаціонарний завод. Він має більший ресурс і врешті менш затратний в обслуговуванні.


Тож, як вигідніше для вашого бізнесу сьогодні: гора має йти до Магомета чи навпаки? Відповідь на це питання базується на чітких розрахунках, які можуть виконати наші спеціалістиЗвертайтеся!