АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » mobilne_ribalskij

Рибальський кар'єр: мобільне обладнання допомагає задовольняти усі запити клієнтів 

Продовжуємо серію публікацій "ЗА ЛАШТУНКАМИ". Розповідаємо, як установка мобільного обладнання на Рибальському кар'єрі дозволила оперативно наростити додаткові об'єми виробництва, щоб задовольнити сезонний попит. 


Рибальський гранітний кар’єр один з найбільших у Дніпропетровській області. Тут встановлений сучасний дробарно-сортувальний комплекс для трьох стадійної переробки граніту. У результаті отримується кубовидний щебінь, який відповідає всім сучасним стандартам і вимогам виробників асфальту і бетону.

Розробкою гранітного родовища та виготовленням різноманітної щебеневої продукції займається підприємство ХайдельбергГраніт Україна. У 2017 році проаналізувавши сезонний попит ринку і вартість кінцевого продукту, на підприємстві вирішили наростити додаткові об’єми продукції.

 
 

Але bottle neck («вузьким місцем») стала стадія первинної переробки гірничої маси. Якщо продуктивність дробарно-сортувального комплексу досягала 210 т на годину, то щокова дробарка могла переробити лише до 150 т матеріалу на годину. Тому було прийнято рішення додати ще одну мобільну дробарку. Підрядні роботи з первинного дроблення надавав Актіс Груп. Для підготовки матеріалу для подальшої переробки, Актіс Груп використовував 40т екскаватор, гідромолот HB2500 і щокову дробарку з прийомним вікном 1200х750 мм, продуктивністю 180 т/год. Таким чином була оптимізована робота дробарно-сортувального комплексу і мінімізовані простої обладнання.

Завдяки мобільному обладнанню, яке дало змогу наростити додаткові об’єми, підприємство змогло задовольнити усі запити клієнтів. Якщо у вас існує подібний запит, ми можемо підібрати для вас ефективне мобільне обладнання Keestrack.