АКТИС ГРУПП

Мобільне обладнання незамінне на час ремонту стаціонарного 

Що робити, якщо вийшло з ладу стаціонарне обладнання і на його ремонт треба місяць-два або й більше? Щоб у цей час не зупиняти виробничий процес підприємства можна оперативно вирішити питання, встановивши мобільне обладнання. 

Саме така ситуація трапилася на Петровському кам’яному кар’єрі, що входить до складу ТОВ “АФ “Новатор”. На кар’єрі вийшла з ладу стаціонарна щокова дробарка. 


Розглянувши різні варіанти вирішення питання, серед яких доставити літаком дорогу деталь або купити бувшу у користуванні дробарку, керівник компанії вирішив все ж таки встановити мобільну щокову дробарку на період ремонту стаціонарної. Після проведення переговорів у стислі терміни – близько двох тижнів – дробарку доставили на Петровський кам’яний кар’єр з іншого регіону країни. До речі, дробарка приїхала на об’єкт у державне свято – День Конституції (коли це потрібно замовнику, ми працюємо і на свята 🙂)

Отже, мобільна дробарка була оперативно доставлена, налаштована і запущена в роботу. Кар’єру був потрібен камінь фракції 0-200 мм для подальшої переробки. До речі, на дробарку можна встановлювати сита, щоб відсіювати кар’єрні дрібні фракції (0-20 мм, 0-40 мм). Максимальна продуктивність дробарки досягала 200 т на годину.

На Петровському кам’яному кар’єрі дробарка пропрацювала два місяці, до закінчення ремонту стаціонарного обладнання. За цей час наші спеціалісти проводили її технічне обслуговування: міняли броні, масло двигуна, фільтри та інше. Але це жодним чином не позначилося на процесі виробництва. Адже дробарка працювала наперед, накопичуючи проміжний склад. І коли мобільна щокова дробарка зупинялася на ТО, то гірничу масу вивозили зі складу на завод для подальшої переробки.