АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » mobilne_konstantinovskij

Константинівський кар'єр - досвід використання мобільного обладнання 

Коли розпочинаються капітальні роботи з будівництва або ремонту дороги, з’являється попит на великі об’єми гранітного щебню. Щебінь різних фракцій використовується для укладання усіх шарів дорожнього покриття. Тож для будівництва дороги загального користування з цементобетонним покриттям Кропивницький – Миколаїв виникла потреба у виробництві щебню поряд з будівельними роботами.

Найближчим місцем для цього став Константинівський гранітний кар’єр, Миколаївська область. Для виконання підрядних робіт з виробництва щебню наша компанія розгорнула там мобільний дробарно-сортувальний комплекс.

Основна перевага мобільного комплексу – швидкість його розгортання. Так, після підписання договору у травні виробництво щебню було запущене уже у липні.

 
 

Спочатку від замовника був запит на гранітну суміш фракцій 0-40 мм та 0-70 мм. Така суміш використовується для облаштування нижнього шару дорожнього покриття. Для її виробництва ми використовували щокову дробарку і грохот. Згодом у замовника виникла потреба у виробництві додаткових фракцій. Ми додали до комплексу конусну дробарку і ще один грохот. За допомогою даного обладнання на сьогодні виготовляємо щебінь фракцій 0-5, 5-10, 10-20 і 20-40 мм. Таким чином, використовуючи двохстадійне дроблення отримуємо щебінь, який використовується для облаштування середнього шару дорожнього покриття.


Завдяки налаштуванню технології і правильному підбору сит, налаштувань конусної дробарки вдалося досягти показника 17% лещадності. Після проведення лабораторних досліджень замовник відмітив високу чистоту отриманого після грохочення продукту і відмінний зерновий склад продукції.


Якщо у вас є подібні потреби, звертайтеся до наших менеджерів. Вони підберуть мобільне обладнання Keestrack саме під ваші запити.