АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » mobilne_keestrack

Мобільне обладнання KEESTRACK для виробництва додаткових об’ємів 


У нашій практиці ми доволі часто отримуємо такий запит від клієнта: треба терміново наростити додаткові об’єми виробництва щебеню необхідної фракції та відповідної якості. Як це зробити? 


Просте та ефективне рішення – встановлення мобільного обладнання. 

 

АКТІС УКРАЇНА пропонує надійне та визнане у всьому світі мобільне обладнання KEESTRACK. В залежності від ваших умов та потреб ми пропонуємо щокові, конусні та роторні дробарки. ВІТАЛІЙ КРЯЧЕК, ДИРЕКТОР АКТІС УКРАЇНА:

- Ситуації бувають різні. Наприклад, починається будівництво дороги. Кар’єр повинен швидко забезпечити необхідний об’єм щебню, наростити місячний об’єм на 30-70 тис. тонн. При цьому на кар’єрі вже працює стаціонарне обладнання. Встановлювати ще один подібний комплекс нераціонально.

По-перше, це капітальне будівництво, яке триватиме певний проміжок часу. По-друге, стаціонарні заводи найчастіше розраховані на продуктивність більше ніж 100 тис. тонн в місяць. А потрібно додати + 30-70 тис. тонн. У цьому випадку найкраще рішення – встановлення мобільного обладнання.

Також ми бачимо, що вимоги до якості вироблених матеріалів постійно зростають. У зв'язку з цим підвищуються і вимоги до обладнання. Першими відреагували дорожньо-будівельні організації. Для них показники кубовидності знаходяться в пріоритеті. Плюс - обладнання повинно бути гнучким, з можливістю випуску декількох фракцій відповідної якості. Широка лінійка обладнання KEESTRACK відповідає всім вимогам.

- Обладнання KEESTRACK може використовуватися як самостійно, так і в комплексі з уже існуючим обладнанням для підвищення продуктивності і покращення якості кінцевого продукту. У нашій практиці чимало таких прикладів. Лінійка обладнання KEESTRACK постійно розширюється, існуючі моделі модернізуються з урахуванням потреб споживачів.

Перебуваючи в тісній взаємодії з нашими клієнтами, ми підбираємо обладнання, що підходить для кожної технологічної задачі. Маємо вже багато успішних прикладів встановлення мобільного обладнання на кар’єрах в Україні. 

У наступних новинах розповімо докладніше, де використовують мобільні дробарки і які задачі, вирішують за їх допомогою.

Коротко про загальні характеристики мобільних дробарок KEESTRACK:


Найнижча вартість переробки однієї тонни гірничої маси
Висока продуктивність і надійність
Самохідні, на гусеничному ході, можуть пересуватися в процесі дроблення
Різні варіанти приводу: дизель/гідравлічний; дизель/електричний; повністю електричний від мережі
Аксіально-поршневі насоси для зменшення витрат палива
Легко транспортувати через малу вагу