АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Статьи » mobile_conveyors

Використання мобільних конвеєрів для спрощення виробничих процесів

 
 

Конвеєри та Живильники використовуються від портових терміналів до кар'єрів, щоб транспортувати великі обсяги матеріалу завдяки їх продуктивності та економічній ефективності.

 

Конвеєри є економічно вигідним засобом транспортування або накопичення матеріалу. При використанні у кар’єрній промисловості мобільні конвеєри надають користувачам ефективний та надійний спосіб для транспортування матеріалів, пропонуючи менший час простою та більший термін служби.

Широкий перелік типів і варіантів конструкцій конвеєрів, доступних замовникам, є свідченням переваг, які вони приносять під час експлуатації. Різна висота розвантаження, довжина транспортування, тип площадки, на якій працює конвеєр, тип приводу, частота переїзду, продуктивність та бюджет - це всі фактори, які змусили ринок створити мобільні конвеєри. Існують різні конвеєрні рішення для вирішення багатьох задач, з якими стикаються користувачі, не кажучи вже про нескінченний перелік матеріалів, що транспортуються.

 

Власники кар'єрів постійно прагнуть підвищити продуктивність, намагаючись привести їх загальні витрати на одну тонну. Саме тому багато кар'єрів в останні кілька десятиліть  все частіше використовують мобільне дробарно-сортувальне обладнання. Наявність мобільного заводу, що працює в забої кар'єру, стало більш поширеним видом діяльності у всьому світі, тож його використання більше не піддається сумніву. В даний час - це добре перевірена експлуатаційна модель.

 

Перехід до використання дробарного заводу поблизу гірничої маси, а не транспортування гірничої маси до заводу, має очевидні економічні вигоди, але як щодо готової продукції? Стаціонарні конвеєри, які раніше транспортували сотні тонн матеріалу на годину і були основою багатьох кар'єрів протягом десятиліть, тепер опиняються в стороні.

 

Щоб отримати вигоду від ефективності та зниженні собівартості, пов'язаних з використанням конвеєрів для транспортування або накопичення матеріалу, користувачі звернулися до мобільних накопичувальних конвеєрів, щоб доповнити парк мобільних дробарок та грохотів.

Переваги використання мобільних конвеєрів

 
 

З короткими конвеєрами, які, як правило, встановлені на більшості мобільних грохотів або дробарок, користувачі традиційно використовують фронтальні навантажувачі для переміщення або складування матеріалу, постійно переміщаючи матеріал з-під грохоту або дробарки, під якими можна складувати тільки невеликий об’єм. Матеріал переміщується з одного конусу на інший великий конус, а потім його завантажують в самосвали. Фактично, кар'єри, які використовують цю систему, двічі перевантажують готову продукцію.

 

Почавши використовувати мобільні конвеєри в своєму дробарно-сортувальному комплексі, користувачі зможуть не чіпати дробарки та грохоти, які працюють, лише один раз завантажуючи готовий продукт фронтальним навантажувачем безпосередньо у вантажні автомобілі. Зрештою, використання конвеєрів у багатьох випадках призводить до усунення подвійного перевантаження матеріалу. Тому це скорочує собівартість тони.

Підвищення продуктивності виробництва є ще однією перевагою, яку отримують власники, використовуючи конвеєри для формування складів. Більше не треба зупиняти дробарки і грохоти, користувачі зможуть зосередитися на безперервному завантаженні матеріалу в дробарку, тому що конвеєри дозволяють створювати більші склади на значно меншій площі. Це досягається за рахунок набагато більших висот розвантаження у накопичувальних конвеєрів.

 

У багатьох випадках удосконалення виробництва допоможе уникнути дорогих непередбачуваних витрат, необхідних для задоволення потреб щодо продуктивності, та зменшенні робіт з технічного обслуговування, що є результатом збільшення робочих годин.

 

Також є переваги для безпеки та охорони праці, пов'язані з застосуванням мобільних конвеєрів у технологічній лінії. Уникаючи використання навантажувачів при формуванні складів, обсяг рухомого транспорту на виробничій площадці зменшується.

 

Дослідження проведені у Великій Британії показали, що більше 40% випадків нещасних випадків відбуваються на місці поводження з будівельними відходами через маневри та експлуатацію транспортних засобів. Поряд з екологічними перевагами, накопичувальні конвеєри можуть значно сприяти поліпшенню питань охорони здоров'я та безпеки, таких як зменшення шуму, пилу та рівнів викидів.

 

Мати здатність бути гнучкими і адаптуватися до нових викликів - життєво важливо для успішного бізнесу. Грошовий потік - це типова проблема для деяких власників малого бізнесу. Більш великі підприємства також можуть зіткнутися з проблемами грошових потоків, як менші компанії.

Накопичувальні конвеєри представляють собою значну економію фінансових коштів, звільняючи фінансові ресурси для розширення бізнесу. Окрім цього, споживання пального також різко зменшується у порівнянні з обладнанням, яке ви могли б використовувати в іншому випадку.

 

Крім того, конвеєри можуть зменшити потребу у високооплачуваній праці через те, що зменшиться кількість фронтальних навантажувачів і водіїв, необхідних для роботи на виробничому майданчику. По-друге, конвеєри мають можливість працювати з максимальною ефективністю кожну годину роботи з мінімальним наглядом, тим самим, зменшуючи витрати на робочу силу.

Вибираючи конструкцію конвеєрів

 
 

Навіть коли користувач вирішує скористатись мобільним конвеєрним рішенням, є ще кілька факторів, які слід враховувати: вибрати колісний або гусеничний конвеєр? Кожен власник має різні потреби та задачі для подолання.

 

По-перше, розгляньте формат шасі. Залежно від того, як користувач хоче включити конвеєр до складу існуючої системи та як він хоче складувати матеріал, він визначить тип конвеєра, який більше всього підходить до його потреб. Існують плюси і мінуси до кожної конструкції конвеєру.


Гусеничні конвеєри ідеально підходять для користувачів, які часто переїздять з місця на місце. Гусеничний накопичувальний конвеєр - це самохідна, незалежна одиниця, яка легко і швидко переміщається по нерівній місцевості, збільшуючи складування матеріалів. Однак це не може бути ідеальним продуктом для створення радіальних складів.

 

Мобільні накопичувальні конвеєри з функцією радіального складування надають користувачам додаткову перевагу, але їх треба переміщати іншим самохідним транспортним засобом на місці.

 

Інше рішення об'єднує краще з обох конструкцій у єдине ціле. Радіальний накопичувальний конвеєр включає в себе гусениці з функцією радіального складування.

Додаткові фактори

 
 

Оператори також повинні враховувати інші фактори, такі як методи завантаження та об’єкт використання.

 

Якщо конвеєр повинен завантажуватися безпосередньо екскаватором або фронтальним навантажувачем, то найкраще для цього застосування підходить  конвеєр-живильник. Якщо користувач хоче завантажувати бункер фронтальним навантажувачем із всіх трьох сторін, але не бажає переплачувати додаткову вартість за спорудження рамп, то для такого випадку є конвеєр з низьким рівнем завантаження бункера-живильника. 

Якщо користувач хоче запустити постійну подачу матеріалу, але зберегти можливість зміщуватися паралельно баржі, то конвеєр з функцією повороту на 360° забезпечить потрібну гнучкість.

 

Крім того, тип приводів, від яких користувачі бажають, щоб працювали конвеєри, різняться залежно від місця роботи та матеріалу. Існує можливість працювати від дизельного або електричного двигуна.

 

Найбільша перевага конвеєра з дизель-гідравлічним приводом полягає в тому, що він може працювати там де немає електроенергії, оскільки він самодостатній і потребує тільки паливо. Дизель-гідравлічні агрегати можуть бути простішими в експлуатації, ніж електричні машини, тому що електричні потребують проведення кабелів і підстанції.

 

Проте перевагами електродвигунів перед дизельними моделями є економія на дизельному паливі та заощадження на виробничих та експлуатаційних витратах. Електропривод також забезпечує надійність і тривалий термін служби.