АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » Limeindustry_conference_2018

Підсумки конференції 
Української асоціації вапняної промисловості 2018

 

Представники АКТІС ГРУП відвідали чергову бізнес-конференцію УАВП на тему «Можливості та перепони розвитку вапняної промисловості: проміжні підсумки роботи галузі у 2018 році», яка відбулася 28-29 вересня 2018 року у місті Одеса.


У заході взяли участь близько 70 учасників, які представляють 40 підприємств та організацій різних 

 

галузей: видобувачі вапняків і виробники вапна, виробники будівельних матеріалів, перевізники, представники металургійної галузі, інфраструктури. 


Міжнародний характер конференції забезпечила участь найбільших іноземних компаній вапняного ринку, серед яких вже традиційно представники компаній LHOIST, Carmeus, SMA Mineral AS.

 

З доповіді про сучасний стан і тенденції розвитку галузей добування вапняку та виробництва вапна стало відомо, що попри очікування та попередні прогнози, в 2018 році на ринку вапняку не очікується зростання, при цьому, у виробництві передбачається спад і ситуацію дещо виправляє лише подальше зростання імпорту. 


Натомість, на ринку вапна очікується незначне зростання. У загальному було окреслено наступні тенденції: зростання імпорту в абсолютних та відносних значеннях, призупинення суттєвого збільшення виробництва у лідерів та припинення діяльності окремих менших кар’єрів, що в цілому сприятиме зростанню цін, «підтягуванню» їх до рівня імпортних

 

На ринку вапняку і вапна продовжується тенденція збільшення «вільного» ринку, на «вільний» ринок вапна активно виходять великі гравці-металурги.


В той же час представники передових компаній вапнякового ринку відзначили основні проблеми та очікування щодо розвитку ринку, серед яких необхідність збільшення вітчизняних цін на вапнякову продукцію до рівня імпортованої сировини та гостра потреба знімання логістичних обмежень, які накладають залізничні перевезення.Довідка 
Українська асоціація вапняної промисловості (УАВП) створена у 2011 році. З 2013 року УАВП – член міжнародної вапняної асоціації (International Lime Association, ILA), який бере участь у світових конгресах асоціації по всьому світу: Канада, Туреччина, США, Японія. 

З інформаційним продуктами та іншими послугами УАВП можна ознайомитись на офіційному сайті асоціації за наступним посиланням: http://limeindustry.in.ua