АКТИС ГРУПП

Звіт: Ринок електричного устаткування досягне $87 мільярдів у 2028 році

 
 

У доповіді IDTechEx говориться, що об’єм ринку електричних машин для будівництва, сільського господарства та гірничодобувної промисловості складе $87 мільярдів вже у 2028 році, і буде продано більше 164 тисяч одиниць техніки.

У звіті під назвою "Електричні транспортні засоби для будівництва, сільського господарства та гірничого виробництва 2018-2028", прогнозується зростання ринку, обґрунтовуючи тим, що всі електричні транспортні засоби повинні відповідати законам про забруднення та зменшити експлуатаційні витрати. 

 
 

Останні кілька років Keestrack  інтенсивно працює над впровадженням альтернативних електроприводів на своїх мобільних дробарно-сортувальних комплексах. Як наслідок, більшість дробарок, грохотів і конвеєрів Keestrack сьогодні доступні як зі звичайними дизель-гідравлічними приводами, так і у "е-" версії з роботою від електродвигунів. 

Таким чином ці "гібридні" мобільні установки можуть працювати безпосередньо від зовнішньої електромережі, від іншого обладнання в технологічній лінії (наприклад, гуркіт від дробарки) або через окремий генератор, відіграючи ключову роль в зменшенні споживання палива і збільшення терміну служби машин.