АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » Keestrack_plant_opening

Відкриття нового цеху з виробництва дизель-електричних дробарок та грохотів KEESTRACK у Штернберку

28 лютого 2019 року відбулося офіційне відкриття нових виробничих потужностей на заводі KEESTRACK у м.Штернберк, Чехія. Понад 500 гостей - дистриб'юторів, замовників та постачальників, серед яких і представники компанії АКТІС ГРУП - дистриб’ютора мобільного дробарно-сортувального обладнання KEESTRACK в Україні, були присутніми на урочистому відкритті.

 
 

Новий цех, площею 8800 м², стане доповненням виробничих потужностей Keestrack, що крім Чехії, розташовані в Італії та Бельгії. Розширення виробництва дозволить значно скоротити строк виготовлення обладнання. 


Представники АКТІС ГРУП відзначили, що новий цех KEESTRACK оснащений сучасними технологіями різання сталі (компанія переробляє близько 15 тис. тонн сталі на рік ) та інноваційною технологією фарбування обладнання антикорозійним цинк-фосфатним нано-порошком, що гарантує максимальну довговічність.

 
 

Історія компанії KEESTRACK розпочалася у 1996 році, коли її засновник Mr. Kees Hoogendoorn розробив та виготовив перший у світі скальпуючий грохот. І навіть сьогодні конкуренти не можуть зрівнятися з грохотами KEESTRACK. Оригінальна запатентована концепція KEESTRACK – є стандартом у галузі.

KEESTRACK – це інноваційна європейська компанія, що розробила найбільш економічне та якісне мобільне обладнання на ринку. Дробарки та грохоти KEESTRACK мають гібридні дизель-електричні та повністю електричні приводи. Робота від електрики забезпечує зниження собівартості тонни виготовленої продукції у 2 рази.