АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » karerna_sila_2019

День кар’єрної техніки – 2019

21 травня на території Малинського каменедробильного заводу компанії Юнігран (м. Малин, Житомирська обл.) провідні бренди EPIROC, SCANIA та JCB провели презентацію та тест-драйв кар’єрної техніки. Гості заходу – понад 170 представників 50 компаній з усієї України мали змогу не тільки ознайомитися з технікою, а й побачити її в дії.

Компанія ACTIS – офіційний дилер з продажу навісного обладнання EPIROC в Україні – презентувала гідромолоти серій HB, EC, SB та показала широкий асортимент запасних частин до них.

У важкій ваговій категорії було представлено двох велетнів вагою 2500 кг – гідромолоти HB 2500.

Вони здатні працювати у найскладніших умовах, найкраще підходять для дроблення негабариту у гранітних та вапнякових кар’єрах (можуть працювати навіть у горизонтальному положенні), на будмайданчиках при демонтажі масивних конструкцій з армованого бетону. Гості заходу змогли оцінити молот в роботі.

 
 

Гідромолоти EPIROC важкої серії HB високопродуктивні, економні та надійні. А також обладнані усіма сучасними технологіями:

  •  Система інтелектуального захисту IPS використовує режими AutoStart і AutoStop. Завдяки цьому забезпечується висока продуктивність роботи, та захист гідромолоту від холостих ударів.
  •  Автоматична система змащування ContiLube II оптимізує обслуговування системи та зводить простої до мінімуму. У середньому завдяки системі економиться до 13% часу на кожні 10 годин роботи.
  • Система VibroSilenced Plus дозволяє ізолювати ударний механізм від корпусу молота, що зменшує рівень шуму та вібрації, покращує захист від зносу та підвищує ремонтопридатність.
  • Система DustProtector II суттєво зменшує знос механізму та знижує витрати мастила.
  •  Функція автоматичного регулювання довжини ходу AutoControl оптимізує потужність ударів, підвищуючи ефективність роботи.

Гідромолоти серії ЕС – відрізняються високою продуктивністю і надійністю. Вони максимально переносять силу удару на матеріал, та мінімально на рукоять екскаватора.

Усі гідромолоти серії ЕС мають:

·Комбіновану конструкцію: поршнева азотна камера постійно забезпечує високу енергію удару, надійний запуск і ритмічну роботу.

·Систему VibroSilenced Plus, яка захищає гідромолот, екскаватор, оператора і довкілля від шкідливих впливів шуму.

· Удосконалену систему управління - ефективність підвищується за рахунок вбудованого клапана управління.

·Систему рекуперації енергії EnergyRecovery, яка оптимізує роботу і знижує вібрацію.

Гідромолот EPIROC SB 302 ідеально підходить для демонтажу легких бетонних конструкцій і асфальтових покриттів, як на відкритому повітрі, так і в приміщенні, виконання земляних робіт, видалення скельної породи, прокладанням тунелів, очищення ливарних ковшів і конверторів.

Особливість гідромолотів серії SB – монолітний корпус. Це унікальна технологія, розробка компанії EPIROC. Завдяки монолітному корпусу знижена кількість компонентів, отже обладнання більш міцне, довговічне і надійне. А також зменшена вага молота, тобто він більш компактний і підходить для роботи в обмеженому просторі (приміщенні, вздовж стін, в вузьких траншеях і т.д.).


Гідромолоти серії SB як і інші гідромолоти EPIROC обладнані системами автоматичного змащування ContiLube II і ContiLube II micro.


При роботі на них забезпечується:

·Висока ефективність та низький рівень вібрації: завдяки функції рекуперації енергії, що використовує силу віддачі поршня.

·Стабільна ефективність роботи та високий рівень надійності: завдяки інтеграції у корпус молоту гідроакумулятора високого тиску зі спеціальною мембраною. Гідроакумулятор не потребує додаткового обслуговування.

·Проста заміна втулки: плаваючу втулку з запатентованою системою фіксації можна легко замінити на місці.

·Захист від перевантаження забезпечує вбудований запобіжний клапан.

 

Усі молоти EPIROC виробляються у Німеччині на підприємстві у місті Ессен. Компанія гарантує незмінну якість продукції.

Також на виставці презентували буровий станок  POWERROC D45 і канатну машину SPEEDCUT 100 HP.

Надійний буровий станок POWERROC D45 створений для проведення бурових робіт на гранітних, вапнякових і гіпсових кар'єрах. В його основі лежить прості механічна і електрична система, що забезпечує простоту експлуатації і технічного обслуговування. 


Буровий станок POWERROC D45 відрізняє

  • Продуктивність

Завдяки ефективній технології і заглибному пневмоударнику, станок буде працювати з високою швидкістю і стабільно забезпечувати буріння бездоганної якості. Серед його основних переваг: низька вартість, паливна економічність і висока швидкість буріння.

  • Зручність роботи оператора

Кабіна POWERROC D45 - безпечне робоче місце з гарним оглядом робочої зони і зручним розташуванням важелів управління. Пил при бурінні потрапляє в систему пиловлювання, тобто не погіршує огляд оператору, не забруднює станок і не потрапляє в довкілля.

  • Простота доступу для обслуговування

Компоненти станка POWERROC D45 прості в обслуговуванні. Для спрощення діагностики всі шланги і кабелі промарковані з обох сторін. 

SPEEDCUT – найшвидший станок для різки алмазним канатом, використовується для добування блочного каменю. За годину виконує різку на 45 квадратних метрах.

Станок має унікальну систему натягування канату. По-перше, система забезпечує високу швидкість різки при низькій витраті канату. По-друге, підтримує постійне натягування канату незалежно від зовнішніх чинників  (наприклад, збільшена витрата води, збій напруги або неоднорідність матеріалу).

 

SPEEDCUT забезпечує ідеально рівну поверхню блоку і здатний виконувати обробку як по вертикалі, так і по горизонталі, а також близько до рівня землі, щоб ви могли отримати рівну основу каменю. Головний маховик станка може повертатися на 320º, завдяки чому канатна машина може робити паралельні різи з інтервалом до 2 м без переміщення.

Максимальна продуктивність забезпечується за рахунок відображення повних даних про процеси різання і регулювання параметрів. Параметри можна легко завантажити на ПК за допомогою USB.


 Отже, основні характеристики SPEEDCUT:

-  Ідеально рівна поверхня каменю після різки

-  Найвища продуктивність різки

-  Низька витрата канату

-  Повний контроль процесу різки з боку оператора.