АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » isenmann-seminar

17-20 жовтня Співробітники компанії Актіс Груп взяли участь у технічному семінарі, де розглядались фактори, що впливать на підситні і надситні фракції під час класифікації.

 

Спеціально для даного заходу менеджмент компанії  ISENMANN в особі Юргена Шварца, що має багаторічний практичний досвід з переробки піску та щебеню, підготував декілька презентацій і екскурсій по фабриці.


 
 

Семінар складався з двох частин: теоретичної і практичної. У перший день учасникам розповіли загальну інформацію про грохоти, сита, їх типи та принципи роботи. Також учасники змогли поділитися один з одним досвідом і спільно з тренерами вирішували проблеми, що виникають при розділенні на фракції.

 

На другий день учасники відвідали шоу-рум, склад та фабрику з виготовлення поліуретанових сит, форсунок, футеровок та підтримуючих роликів, де могли на практиці обговорити можливі проблеми та шляхи їх вирішення, наприклад, коли сито забивається чи залипає, правильне розподілення підтримуючих роликів з боковими шайбами, підбір діаметру форсунок відповідно до умов мокрого розділення.


 
 
 
 
 
 

Зустріч завершилася підбиттям підсумків семінару і аналізом конкретних випадків які виникають на кар'єрах під час просіювання різних матеріалів за різної погоди.