АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » hydraulic_breakers_epiroc

Гідромолоти EPIROC – увесь спектр функцій 

Гідромолот EPIROC SB 302 ідеально підходить для демонтажу легких бетонних конструкцій і асфальтових покриттів, як на відкритому повітрі, так і в приміщенні, виконання земляних робіт, видалення скельної породи, прокладанням тунелів, очищення ливарних ковшів і конверторів.

Особливість гідромолотів серії SB – монолітний корпус. Це унікальна технологія, розробка компанії EPIROC. Завдяки монолітному корпусу знижена кількість компонентів, отже обладнання більш міцне, довговічне і надійне. А також зменшена вага молота, тобто він більш компактний і підходить для роботи в обмеженому просторі (приміщенні, вздовж стін, в вузьких траншеях і т.д.). 


Ще пару слів про основні фішки гідромолотів серії SB:

 • Висока ефективність та низький рівень вібрації: завдяки функції рекуперації енергії, що використовує силу віддачі поршня. 
 • Стабільна ефективність роботи та високий рівень надійності: завдяки інтеграції у корпус молоту гідроакумулятора високого тиску зі спеціальною мембраною. Гідроакумулятор не потребує додаткового обслуговування.
 • Проста заміна втулки: плаваючу втулку з запатентованою системою фіксації можна легко замінити на місці.
 • Захист від перевантаження забезпечує вбудований запобіжний клапан.
 • Також молоти можуть бути обладнані системами автоматичного змащування ContiLube II і ContiLube II micro.

У середній ваговій категорії – гідромолоти EPIROC серії МВ. Вони з легкістю впораються з демонтажем залізобетонних конструкцій і асфальтових покриттів, дробленням негабариту і видобуванням гірничої маси. Гідромолоти серії МВ, як і усе обладнання EPIROC, надійне та ефективне. 

Ці гідромолоти також мають:

 • Функцію автоматичного регулювання довжини ходу AutoControl, яка оптимізує потужність ударів, підвищуючи ефективність роботи.
 • Систему StartSelect, дозволяє оператору вибрати режим початку роботи молота відповідно до наявних умов, щоб оптимізувати управління або виключити холості удари.
 •  Автоматичну систему змащування ContiLube II, яка оптимізує процедуру змащування і зводить до мінімуму технічне обслуговування та затримки.
 • Систему VibroSilenced Plus захищає гідромолот, екскаватор, оператора і навколишнє середовище від шкідливих впливів шуму.


Здатні працювати у найскладніших умовах, обладнані системою інтелектуального захисту IPS, функцією автоматичного регулювання довжини ходу AutoControl та системою захисту від пилу DustProtector II. Це все про гідромолоти EPIROC важкого вагового класу серії HB.

Вони найкраще підходять для дроблення негабариту у гранітних та вапнякових кар’єрах (можуть працювати навіть у горизонтальному положенні), на будмайданчиках при розбиранні масивних конструкції з армованого бетону.

Гідромолоти EPIROC важкої серії HB мають високу продуктивність. Вони економні, ефективні та надійні. І обладнані усіма сучасними технологіями.

 • Система інтелектуального захисту IPS використовує режими AutoStart і AutoStop. Завдяки цьому забезпечується висока продуктивність роботи, та захист гідромолоту від холостих ударів.
 • Автоматична система змащування ContiLube II оптимізує обслуговування системи та зводить простої до мінімуму. У середньому завдяки системі економиться до 13% часу на кожні 10 годин роботи.
 • Система VibroSilenced Plus дозволяє ізолювати ударний механізм від корпусу молота, що зменшує рівень шуму та вібрації, покращує захист від зносу та підвищує ремонтопридатність.
 • Система DustProtector II суттєво зменшує знос механізму та знижує витрати мастила.
 • Функція автоматичного регулювання довжини ходу AutoControl оптимізує потужність ударів, підвищуючи ефективність роботи.


Гідромолоти серії ЕС – відрізняються високою продуктивністю і надійністю. Вони максимально переносять силу удару на матеріал, та мінімально на рукоять екскаватора. 

 
 

Усі гідромолоти серії ЕС мають:

 • Комбіновану конструкцію: поршнева азотна камера постійно забезпечує високу енергію удару, надійний запуск і ритмічну роботу.
 • Систему VibroSilenced Plus захищає гідромолот, екскаватор, оператора і довкілля від шкідливих впливів шуму.
 • Вдосконалену систему управління - ефективність підвищується за рахунок вбудованого клапана управління.
 • Систему рекуперації енергії EnergyRecovery, яка оптимізує роботу і знижує вібрацію.

Усі молоти EPIROC виробляються у Німеччині на підприємстві у місті Ессен. Компанія гарантує незмінну якість продукції.

 

ACTIS – офіційний дилер навісного обладнання EPIROC в Україні.