АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » Hawaiian Cement_CDE

Технологія CDE з виробництва митого піску збільшила продуктивність і відкрила нові можливості для компанії «Гавайський Цемент»

Ефективний завод з виробництва митого піску компанія CDE може запустити всюди! Навіть, на Гавайських островах, де треба було враховувати чимало природних нюансів та вирішувати специфічні проблеми клієнта.

Компанія «Гавайський Цемент» - виробник будівельних матеріалів - потребувала інноваційного рішення, яке б дозволило виробляти високоякісний митий пісок у великій кількості для створення бетонних виробів та усунення потреби в імпортному піску.

Технологія CDE дала можливість створити завод з максимальною продуктивністю за допомогою екологічних методів, забезпечивши значні заощадження та швидку віддачу інвестицій.

Довідка.

“Гавайський Цемент” - це комплексний виробник різноманітних будівельних матеріалів, який провадить свою діяльність на всіх основних Гавайських островах. Створений в 1959 році під час будівництва першого цементного заводу на острові Оаху, “Гавайський Цемент” зараз працює як дочірня компанія корпорації Knife River, яка придбала його в 1995 році. 

Компанія має три підрозділи: підрозділ “Цемент” працює у з розподільчими терміналами в усіх великих портах Гаваїв, а підрозділи “Бетон і Щебінь” розташовані в Галава (Оаху) і в кар'єрі Пууне (північно-центральний Мауї).

Основні потреби 

Щебеневий кар'єр Оаху (приблизно 135 працівників) здатен виробляти понад мільйон тонн заповнювачів на рік. Однак незвичайне розташування острова створює унікальні виклики для “Гавайський Цемент” та його команди.


Перша проблема:

Матеріал містить велику кількість пилу та глини і не підходить для виробництва бетону. Крім того, на Оаху діє мораторій на видобуток природного піску. А якість виготовленого митого піску, який раніше вироблявся в кар'єрі Галава, не відповідала високим стандартам компанії і призвела до залежності від імпортного піску з Британської Колумбії.

“Гавайський Цемент” щорічно доставляв звідти понад 150 тис тон піску, витрачаючи на це значну кількість коштів. У поєднанні з іншими експлуатаційними витратами  у довготривалій перспективі це виявилося марнотратним та не екологічно чистим підходом.

Друга проблема:

Генеральний директор “Гавайський Цемент” Шон Хаггерті та його команда, хотіли зменшити рівень вуглецю. Адже компанія була лідером у галузі екологічно свідомих практик протягом останніх 20 років, використовуючи вторинні заповнювачі для розробки екологічного бетону. Зважаючи на це, компанія шукала розумнішого миючого рішення, яке б відповідало їх екологічним цінностям та підтримувало б більш екологічне майбутнє.

Третя проблема:

Окрім затрат на імпорт піску, островна компанія несла великі фінансові затрати на споживання великої кількості води. Запустивши нову мийну установку, “Гавайський Цемент” прагнув зменшити кількість води. 

Рішення CDE - збагачувальний завод “Гавайський Цемент” на 345 т/год

  

Компанія потребувала інноваційного рішення, яке б вирішило усі згадані проблеми та забезпечило швидку віддачу інвестицій. Переконавшись в успіху заводу CDE на острові Мауї, Шон Хаггерті був впевнений, що фахівці з промивання піску знайдуть рішення. Отже, перед CDE стояла задача забезпечити бажані клієнтом результати екологічним методом. 

Шон Хаггерті, генеральний директор компанії “Гавайський Цемент”:

Будучи острівною громадою, ми давно схильні до екологічно чистих практик і працюємо у гармонії з духом «алоха», тому нам комфортно працювати з експертами з промивки матеріалів, які дотримуються таких же поглядів. Технологія CDE гарантувала максимальну продуктивність з випуску митого піску завдяки рециркуляції води. Тобто якість та кількість продукції на кар’єрі росла б за допомогою екологічних методів.

Партнерство при плануванні

Для розробки, виготовлення, встановлення і введення в експлуатацію збагачувального заводу за спеціальним замовленням, CDE створили проектну команду. 

Адже для компанії кожен проект і кожна лінії унікальні. Проектна команда складалася з інженерів-електриків, інженерів-технологів, фінансистів, керівників проектів тощо. 

Для “Гавайський Цемент” було важливо працювати безпосередньо з виробником, який розуміє їх цілі. 

Шон Хаггерті, генеральний директор компанії “Гавайський Цемент”: 

Ми не хотіли купувати серійне обладнання. Ми були свідками успіху нашого відділення Мауї під керівництвом Президента Джейсона Мейсі та Генерального директора Девіда Гомеса, але ми потребували порад та підтримки у створенні нової лінії на нашому заводі в Оаху, і CDE були там на кожному кроці протягом всього шляху. Їх команда працювала з нами, щоб досягти максимальної ефективності нашого нового заводу та запропонувати розумніше, комплексне рішення. 

Як відмічає керівник “Гавайський Цемент”, вони мали джерело інформації на кожному кроці. Досвід перевершив і очікування, і обіцянки, поширюючись на післяпродажне обслуговування. Співробітники CDE були відкриті до участі колективу клієнта, особливо щодо аспектів щоденної роботи заводу, таких як експлуатація та профілактичне обслуговування.

Збагачувальний завод під ключ

Після ретельної підготовки було розроблено збагачувальну лінію, яка базується на існуючій платформі промивки Evo-Wash™ і включає модульне мийне обладнання M4500™ та коритну мийку AggMax™. 

Оуен Герон, 

директор з розвитку бізнесу CDE: 

Наше модульне обладнання дозволяє здійснити цю інтеграцію та було визнане найбільш ефективною системою для досягнення амбіцій компанії, згущувач AquaCycle™ та AquaStore також включені в технологію для очистки та зберігання води.

В даний час завод виробляє до 345 т/год піску і щебеню, які використовуються в бетонних виробах компанії “Гавайський Цемент”, спокійно задовольняючи щомісячну потребу заповнювачів у 60 тис тон.

Майстер клас з використання водних ресурсів

Ефективність заводу було оптимізовано за допомогою вузла переробки шламу і згущувача CDE AquaCycle™. Він дозволяє переробляти до 90% води, за допомогою системи, яка осаджує тверді речовини з брудної води в контрольованому середовищі та відводе пульпу у відстійники. На острові вода має велику вартість, і вона не така доступна. Оскільки така система дає змогу брати менше води з острова, вона стала ідеальною для «Гавайський Цемент».

Більш того, CDE вибрала для заводу «морську комплектацію» через солоне середовище на острові. Це забезпечує максимальний термін експлуатації активу завдяки гальванічному покриттю, спеціальним фарбам та болтам з нержавіючої сталі.

Використання відсіву

Світовий попит на будівельний пісок становить понад 15 млрд тон на рік. Природозберігаюча технологія CDE по виробництву митого і фракціонованого піску, усунула залежність компанії від природних ресурсів.

Адже запаси природного піску зменшуються і стають все дорожчими. Використовуючи звичайні, з низькою доданою вартістю відсіви дроблення для виробництва піску, можна продовжити термін експлуатації природних ресурсів та додати величезну комерційну цінність для підприємств клієнтів.

Післяпродажне обслуговування за допомогою CDE CustomCare™

 
 

Процес від замовлення до завершення проекту був відносно швидким, враховуючи масштаб завдання, яке включало проектування заводу, виготовлення та попереднє тестування на фабриці CDE.

Після доставки, монтажу та введення в експлуатацію інженерами CDE, члени проектної групи залишалися в Оаху на три тижні, щоб переконатися що завод повністю придатний до експлуатації. Як тільки завод почав працювати, послуга CDE CustomCare™ взяла на себе післяпродажне обслуговування та підтримку світового класу.

Сервісний інженер CDE підтримує контакти з командою клієнта, щоб забезпечити безперебойну роботу заводу. Це стосується і запчастин, і технічних порад, і перевірки складів готової продукції та ін.

Партнерьский підхід CDE забезпечує «Гавайський Цемент» відчуття впевненості.

Оуен Герон, директор з розвитку бізнесу CDE: 

Наша команда CustomCare™ надає індивідуальне післяпродажне обслуговування з інженерною підтримкою. У нас є виділена сервісна підтримка для кожного клієнта. «Гавайський Цемент» має вигоду від складу запасних частин у Північній Америці та повну історію замовлень, що дозволяє скоротити час простою, забезпечує низькі витрати на доставку та підвищення продуктивності. CDE також може здійснювати контрольні перевірки та проводити заходи з оптимізації, щоб допомогти клієнту оптимально експлуатувати завод.

Результати проекту 

Кар'єр Галава “Гавайський Цемент” виробляє:

-        щебінь фракцій 10-20 мм і 5-10 мм

-        митий пісок фракції 0,063-5 мм.

Новий завод здатний очистити матеріал до необхідного стандарту. Це означає, що вони можуть зменшити свою залежність від імпортного піску з Британської Колумбії з 150 тис тон щороку до 50 тис тон кожні 14 місяців.

Оуен Герон, директор з розвитку бізнесу CDE: 

У завданні для цього проекту у нас був дуже короткий термін на повернення інвестицій, і «Гавайський Цемент» відшкодує ці витрати за дуже короткий проміжок часу. Ми сподіваємося, що позитивні результати, які побачила компанія, продовжаться.

Завдяки ефективно працюючому заводу з виробництва митого піску компанія «Гавайський Цемент» змінилися, піднявшись на новий рівень. Отримавши можливість залучити клієнтів та вийти на нові ринки збуту. На сьогодні вони поставляють готовий бетон для державних, приватних та комерційних проектів, включаючи проект легкорейкового транспорту в Гонолулу і багатоповерхові будинки.