АКТИС ГРУПП

Актіс Україна відвідала завод Epiroc в Німеччині


В кінці червня співробітники «Актіс Україна» та «Епірок Україна» побували на заводі з виробництва навісного обладнання Epiroc в місті Ессен, Німеччина, на колишніх потужностях концерну «Krupp».

«Актіс Україна» стала офіційним дилером навісного обладнання Epiroc в Україні в березні цього року. За відносно короткий період співробітництва гідромолоти Epiroc вже завоювали довіру вітчизняних виробників щебеню: вони успішно працюють на кар’єрах Рівненської, Житомирської та Донецької областей.

 
 
 

Щоб ближче познайомити дилера з брендом Epiroc була організована екскурсія на виробництво. Це підприємство, що раніше належало компанії Krupp, у 2013 році відзначило 50-річний ювілей з моменту винаходу першого навісного гідравлічного молота, призначеного для установки на екскаватори.

 

Обладнання було запатентовано в 1963 році і практично відразу викликало до себе великий інтерес - лише в 1967 році на виставці в Ганновері було продано понад 2000 одиниць HM400. З тих пір завод постійно оновлюється, розширює модельний ряд своєї продукції і намагається впроваджувати нові технології, щоб завжди відповідати вимогам сучасності.

 
 

Екскурсія по заводу почалася з презентації про історію та продукцію компанії, після цього, переходячи з одного цеху в інший, гостям показали де і як створюється навісне обладнання Epiroc: вони побачили процеси механічної обробки металу, сучасної термообробки, фарбування, збірки, випробування. 

Представники «Актіс Україна» були вражені технологічністю виробничого процесу, чистотою і корпоративною культурою «Epiroc» і відзначили, що дуже раді працювати з таким підприємством.

 
 
 

Далі всіх дилерів запросили на спеціальний обладнаний полігон для випробувань обладнання. 

На цьому полігоні співробітники «Актіс Україна» спробували себе в ролі оператора екскаватору і змогли особисто протестувати весь модельний ряд навісного

 

обладнання - гідромолоти, гідравлічні ножиці по металу, магніт, барабанну фрезу, грейфер, дробильні ковші. Після такого тест-драйву сумнівів в якості Epiroc ні у кого не залишилося.

 
 
 
 

Крім офіційної частини візиту до Німеччини, на гостей чекала неабияка розвага, де всі охочі проїхалися на машинах Land Rover Discovery по полігону, який розташований безпосередньо в кар’єрі.