АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » Epiroc_advantages

Переваги, які допоможуть збільшити продуктивність

Нове покоління середніх і важких гідравлічних молотів Epiroc відрізняється поліпшеним співвідношенням потужності до ваги. Через малу вагу і високу ефективність молоти здатні забезпечити максимальну продуктивність.

 

Економічне споживання гідравлічної енергії молотом означає меншу витрату палива екскаватором, а отже, і скорочення експлуатаційних витрат. Оскільки інвестиції в експлуатаційні витрати не високі, значно зменшується загальна вартість володіння.

 

Гідромолоти Epiroc середнього і важкого класу є надзвичайно ефективними. Молоти приводяться в дію за допомогою комбінованого принципу Масло - Газ (азот), що зменшує їх залежність від гідравлічної системи. 70% енергії удару генерується газом в поршневій камері і тільки 30% - маслом гідравлічної системи носія. Енергія удару оптимізується і посилюється за допомогою внутрішнього регулюючого клапана.

Загальна вартість володіння

 

Загальна вартість володіння - це сума, витрачена на протязі всього терміну служби обладнання. Середнє співвідношення витрат представлено за допомогою кругових діаграм. Можна помітити, що вартість покупки становить невелику частину. Дані можуть відрізнятися в залежності від умов експлуатації.

 

Epiroc приділяє багато уваги питанню найбільш ефективного використання енергії та трудових ресурсів. Іншими словами, економічність і висока продуктивність обладнання Epiroc підвищує рентабельність бізнесу наших клієнтів.

 
 
 
 
 

Збільште продуктивність дроблення негабариту за рахунок “Рекуперації енергії” - це коли 70% енергії удару при зворотному ході поршня накопичується в азотовому поршневому акумуляторі, який працює з гідравлічним маслом для використання наступного удару без надмірного споживання гідравлічної енергії від екскаватора і забезпечує незмінно високу енергію удару. 


Таким чином у важких умовах експлуатації “Система Рекуперації Енергії” покращує ударні характеристики молота без додаткового споживання гідравлічної енергії,  завдяки чому на екскаватор не передаються ні механічні, ні гідравлічні руйнуючі ударні впливи. 


Перемикання в режим рекуперації енергії відбувається автоматично. Гідромолот починає працювати тихіше і має більш плавний хід в порівнянні з моделями, які не оснащеними цією функцією.