АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » elektro_keestrack_H6e

Електро KEESTRACK: конусна дробарка H6e

Коробкове рішення конусної дробарки KEESTRACK H6e - це можливість отримати три фракції щебню за допомогою однієї установки - без додаткового грохоту та тривалого монтажу. Для виробництва якісного щебню необхідно лише під'єднати мобільну дробарку до мережі або заправити дизелем, вибрати налаштування під ваші потреби і почати виробляти щебінь. У коробковому рішенні конусної дробарки KEESTRACK H6e можливо встановити броні крупного, середнього і мілкого дроблення, різні сита для попереднього сортування та товарної продукції. 

На одному шасі KEESTRACK H6e ви отримуєте конусну дробарку з грохотом попереднього сортування, - для збільшення продуктивності установки і строка служби броней, а також великий 3-х ситовий грохот для випуску товарних фракцій. Та ще й замкнутий цикл для виробництва щебню кубовидної форми.

Дробарку можна використовувати на всіх етапах дроблення, вона здатна працювати як зі щоковою дробаркою на етапі первинного дроблення, так і у якості окремої одиниці обладнання для дроблення полуфабрикату зі стаціонарного заводу. Таким чином, за рахунок великої кількості опцій і варіантів оснащення, що має дана дробарка, ви можете працювати нею на одному кар’єрі, потім перевозити обладнання на інший і т.д. 

Дробарка ідеально підходить для дроблення граніту, адже рама розроблена для роботи з найміцнішим гірським матеріалом. Продуктивність обладнання до 400 тонн гірничої маси на годину, бункер 8 кубометрів, розмір матеріалу, що подається, 215 мм.

Як і все обладнання KEESTRACK конусна дробарка H6e надійна, ефективна і проста в експлуатації. А ще, вона буде економити ваші гроші. Адже електрична версія обладнання може працювати напряму від мережі. За рахунок цього ви економите 5 тис грн на день, або 110 тис грн на місяць. (Деталі в інфографіці). 

Отже, якість обладнання KEESTRACK означає, що воно заробляє для вас більше, працюючи довше, таким чином зводячи експлуатаційні витрати до абсолютного мінімуму.