АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Статьи » Electric_Keestrack

Щокові та конусні дробарки Keestrack працюють повністю від електрики

Конусна дробарка KEESTRACK H4, яка дебютувала на Bauma 2016, тепер доступна як повністю гібридна версія (дизель-електрична) H4e.
 


П'ять фракцій готової продукції з продуктивністю 

180 т/год і загальним споживанням дизелю 60 літрів за годину - це були основні вражаючі результати дробарно-сортувального заводу з чотирьох мобільних установок Keestrack, які вперше були випробувані восени 2016 р. Випробування проводилися під час днів відкритих дверей, організованих дилером Keestrack у Норвегії компанією Fredheim Maskin, і були частиною технічної прем'єри "повністю гібридної" технології Keestrack. Щокова дробарка B4e і конусна дробарка H4e дебютували як повноцінна електрична комбінація, працюючи від зовнішнього генератора, використовуючи за потреби дизельні двигуни.

 


Keestrack дуже ретельно спланував демонстрацію своїх нових гібридів, використовуючи платформу Демо-Днів Fredheim Maskin. За словами Keestrack, подія в Спюдеберзі, Норвегія, розташованого приблизно в 30 км на південний схід від Осло, з більш ніж 40 виставковими одиницями обладнання декількох марок, перевищила очікування стандартного "внутрішнього" шоу, залучивши спеціалістів з усіх куточків Скандинавії та зарубіжних країн. З рекордом 650 одиниць, проданих в Норвегії і Швеції з 2005 року, компанія Fredheim, очолювана братами Per Olav і Svein Fredheim, є одним із найуспішніших світових дистриб'юторів Keestrack, отримує найпочесніший статус "Дилер року" 2016 року, отримавши його у восьмий раз.

 

Під час демонстрації обладнання, представленого компанією Fredheim, разом з більш ніж 20 одиницями, що працюють у гранітному кар'єрі, була представлена мобільна дробарно-сортувальна лінія Keestrack, яка працює повністю від електрики та включає щокову дробарку B4e зі стакером S5e (для попередньо відсортованого 0/20 мм), конусну дробарку H4e на одній рамі з 3-х дековим грохотом, та 2-х дековий грохот K3e. Мобільний завод виробляв п'ять фракцій готової продукції. При розмірі вхідного матеріалу 600 мм, та різних фракцій кінцевої продукції, включаючи 0/2 ... 16/22, 0/4 ... 16/22, комбінація обладнання досягала максимальної продуктивності 180 т/год. Без використання дизельних двигунів, якими оснащене обладнання, весь завод працював від одного зовнішнього генератора 500 кВА

 

Аналіз споживання пального протягом декількох днів показав середні результати споживання менше 60 літрів на годину.


«Ми були здивовані цими результатами, - стверджує президент Keestrack, Kees Hoogendoorn. «Ці значення чітко відображають високий економічний потенціал нашої повністю гібридної технології. Представлена тут вперше гібридна технологія, що була застосована в мобільній, багатостадійній технологічній лінії, надає великі переваги підрядникам не тільки в повсякденній роботі, але особливо в довгостроковій перспективі, якщо ми розглянемо більш низькі експлуатаційні витрати і більш тривалий термін служби».

 
Президент Keestrack - Kees Hoogendoorn
 
Щокова дробарка Keestrack B4e з 110 кВт електродвигуном

Багаторічний досвід

 

Нове «Повністю гібридне» обладнання Keestrack включає сучасні системи визначення навантаження в дизель-гідравлічних приводах і електрифікацію дробарок та грохотів за допомогою використання електродвигунів. «Кожен новий рівень розвитку приносив важливі скорочення споживання дизельного пального», - пояснює Kees Hoogendoorn, маючи на увазі економію на 20-30%, яку вони побачили, завдяки сучасній гідравліці, дизель-електричним компонентам і зовнішній «мережі», що сьогодні доступні у всіх установках Keestrack

 

У той час як грохоти та конвеєри на гібридних установках Keestrack працюють від електрики - дизельний двигун приводить в дію гідравлічну систему виключно для гідроциліндрів і гусениць. "Електродвигуни, що працюють від зовнішньої мережі або від генераторів, безумовно, пропонують високий потенціал економії, при цьому не погіршують мобільність обладнання, ефективність дроблення та продуктивність, що також залежить від додаткових модулів, які вимагають високої потужності", - сказав Hoogendoorn.

 
Нова щокова дробарка Keestrack B4e з новою конструкцією для зменшення ваги
 
Нова щокова дробарка Keestrack B4e з додатковим модулем електродвигун_гідронасос для приведення в дію всіх вузлів яким необхідна гідравліка

“Екологічно чисте” дроблення

 

У результаті зміни технологій Keestrack представила мобільну конусну дробарку H4 з дизель/генератором потужністю 345 кВт/330 кВА, 132 кВт електроприводом для дробарки. Незважаючи на велику кількість обладнання, включаючи 3-х дековий грохот з конвеєрами, компактна і легка для транспортування установка, важить всього 46 тонн і може працювати від "мережі". На нещодавній демонстрації в Норвегії, Keestrack представила повністю гібридну модель H4e, яка оснащена додатковим модулем електродвигун/гідронасос для приведення в дію всіх вузлів, яким необхідна гідравліка (живильник, гідроциліндри, гусениці) за допомогою зовнішньої мережі, - без запуску дизельного двигуна.


Повністю нова щокова дробарка Keestrack B4/B4e, в залежності від комплектації, доступна зі звичайним дизель-гідравлічним приводом або в повноцінній "електричній версії". З незалежно працюючим 2-х дековим грохотом попереднього сортування і модернізованою щоковою дробаркою 1100x700 мм із запатентованою системою захисту від перевантаження N.S.S. (Non Stop System).  

 

Нова модель повторює успішний шлях щокової дробарки Apollo/B4 для гнучкого застосування з переробки вторинних відходів або використання в кар'єрах середніх розмірів продуктивністю до 300 т/год. Повністю споряджена новими опціями, такими як встановлений після дробарки одно ситний грохот з конвеєром для надситного продукту, новою рамою з надміцної сталі Domex, що гарантує невелику транспортну вагу (макс. 49 тонн). Повністю гібридна щокова дробарка Keestrack B4e комплектується дизельним двигуном потужністю 242 кВт та генератором 225 кВА. Останній забезпечує подачу на 110 кВт електродвигун дробарки, і всі інші електроприводи розташовані на конвеєрах та грохотах, а також розподіляє 55 кВт на електродвигун/гідронасос для всіх встановлених гідроприводів (циліндрів, гусениць). Під час роботи «від електрики» (зовнішній генератор/мережа) дизельний двигун не запускається, а розподіл електроенергії регулюється автоматично, в тому числі подачу електрики на додаткове обладнання (грохот або стакер).