АКТИС ГРУПП

Інноваційне дробарно-сортувальне обладнання KEESTRACK

Висока ефективність, низька ціна володіння та інтелектуальне керування - основні переваги обладнання Keestrack з приводом від електродвигуна


Keestrack - найбільш інноваційне дробарно-сортувальне обладнання серед мобільних дробарок і грохотів. Його основна перевага - наявність електродвигуна і повна відмова від традиційного дизельного двигуна. Що дає змогу виробляти щебінь, заощаджуючи на пальному і обслуговуванні.

Після випуску першого грохоту Keestrack світ повірив у перевагу електродвигунів у складі мобільного обладнання і почав сумніватися в безальтернативності двигунів внутрішнього згоряння.

Трохи історії 


Вперше мобільний товарний грохот C6e з'явився на ринку у 2012 році, цю модель випустила тоді ще маловідома компанія Keestrack. Наступного року були представлені перший скальпуючий грохот з гібридним приводом і перша гібридна дробарка з електрифікованими конвеєрами - вже тоді технологією багато хто зацікавився.

З того часу Keestrack зробив великий прорив в області виробництва мобільного дробарно-сортувального обладнання з приводом від електродвигунів. 


Це перші дробарки і грохоти, які здатні повністю працювати від електрики. Саме завдяки електричному приводу, дане обладнання володіє відмінними виробничими показниками.


Складові компоненти цього обладнання також розумно продумані і суттєво відрізняються від інших виробників. Все це в сукупності робить мобільне обладнання якісним і наділяє його відмінними технічними показниками. Основні переваги

Версія обладнання Keestrack з опцією підключення до електромережі (електрична або скорочено “е” версія), додатково збільшила переваги експлуатаційних витрат над звичайними дизель-гідравлічними системами. Встановлені електричні насоси для основних гідравлічних споживачів (підйомні циліндри, гусеничний привід і т.д.) забезпечують повністю електричну роботу сучасних "е" - версій. У порівнянні зі звичайними дизель-гідравлічними системами, енерговитрати можуть бути знижені до 80%, а рівень шуму під час роботи без викидів приблизно на 30%. 


Заміна гідравлічних приводів на конвеєрах, валах грохоту, компресорах або водяних насосах за допомогою електродвигунів дозволяє уникнути довгих гідрошлангів з не герметичними з'єднаннями. Завдяки значно меншій кількості мастила та збільшеним інтервалом заміни "еверсія обладнання не тільки зберігає навколишнє середовище, а й реальні гроші.

 
 

У повністю електричній версії також знижена кількість мастильних матеріалів, фільтрів та інших витратних матеріалів дизельного двигуна. Менша кількість годин роботи двигуна означає менший обсяг технічного обслуговування та час простою. Це знижує загальну вартість володіння, а також зберігає більш високу вартість обладнання. 


І нарешті: проблеми з двигуном на дизель-гідравлічній дробарці можуть зупинити все виробництво А використовуючи обладнання з опцією підключення до електромережі, можна легко уникнути повної зупинки, використавши додатковий генератор для подальшого випуску продукції.


Гібридні версії обладнання 


Завдяки дизельним двигунам сучасні "е"-версії Keestrack залишаються такими ж гнучкими і дуже мобільними, як і звичайні технології, без необхідності додавання транспортного ваги. Тобто їх вага - ± 1000 кг в порівнянні з відповідною дизель-гідравлічної версією. 

Завдяки використанню високоякісних сталей і оптимізованої за вагою конструкції, гібриди Keestrack як і раніше мають значно нижчу транспортну вагу ніж більшість дизель-гідравлічних моделей конкурентів тієї ж місткості. Навіть більші гібридні машини можна перевозити як одне ціле без розбирання. За рахунок цього в свою чергу скорочується час наладки. 


Повна інтеграція всіх функцій електричної системи контролюється інтелектуальним керуванням установки Keestrack. Маються на увазі численні автоматизовані процедури (наприклад, послідовний запуск / зупинка) і комплексний моніторинг з двобічної передачею даних по машинам і виробництву через супутникову систему Keestrack-er.

Основні переваги та різні варіанти живлення обладнання відображені в інфографіці: