АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » drobarki_telsmith

Дробарки TELSMITH - обладнання для отримання кубовидного щебня за вигідною ціною 

Кубовидний щебінь з низькою лещадністю (до 10%) сьогодні дуже затребуваний продукт. Його прагнуть купувати організації, які виконують дорожні та будівельні роботи. Але попит на цей продукт більше ніж пропозиція.

Щоб отримати кубовидний щебінь потрібне правильне обладнання. Адже саме від налаштувань та можливостей дробарки залежить якість отриманої продукції.

Пропонуємо вам готове рішення для отримання якісного кубовидного щебня з низькою лещадністю – конусні дробарки TELSMITH серії SBS. 

👍💰До кінця грудня пропонуємо вигідну ціну на всі дробарки серії SBS: 38SBS (200 л.с.); 44SBS (300 л.с.); 52SBS (400 л.с.); 57SBS (500 л.с.); 68SBS (600 л.с.). Знижка 15% від прайсу на всі дробарки.

дробарки TELSMITH ідеально підходять для третьої фінальної стадії дроблення. Унікальною перевагою цих дробарок є розташування клапанів на кожному гідроциліндрі, за рахунок цього дроблення відбувається в стислому просторі, що дає можливість отримати саме кубовидний щебінь з лещадністю нижче 10 %. 

✅ Також при зміні броні вони підходять для другої стадії дроблення. Кожна дробарка дає продукцію однакової якості.

✅Усі дробарки TELSMITH мають унікальну запатентовану конструкцію підшипника. Який забезпечує надійність роботи обладнання, а також її можливість витримувати великі навантаження.

✅ Налаштування зазору виконується в автоматичному режимі. Дробарка обладнана системою anti-spin, яка запобігає обертанню конуса під час роботи, забезпечує однорідний гранулометричний склад і подовжує строк служби броні.

За додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів за телефоном (067) 637 11 50.