АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » devladivskij_karer

За лаштунками: робота Девладівського кар'єру

Девладівський гранітний кар’єр розташований у Софієвському районі (Дніпропетровська область). Його гірнича маса має високі показники фізико-математичних властивостей. Граничне водопоглинання не більше 0,5%. Середня насипна щільність до 1360 кг/м2. Одержуваний тут щебінь може бути використаний для виробництва бетону марки М700 і вище.

Не дивлячись на такі високі якісні показники, кар’єр стояв протягом довгого часу, не виробляючи ніякої продукції. Проте зараз підприємство працює постійно. Актіс Груп на кар’єрі виконує підрядні роботи з виробництва щебню.

 
 

Друге дихання підприємства відкрилося завдяки зусиллям його директора Ігора Миколайовича. Він розробив нову схему роботи, завдяки якій кар’єр знову ожив.

На Девладово стоїть старий стаціонарний завод. Він працює, але запускати його немає сенсу, адже лещадність випускаємої продукції досягатиме 60%. Тож на кар’єрі освоїли нові види робіт, а саме, організували вскриші і вибухові роботи.

І сьогодні підприємство працює наступним чином. На кар’єрі працюють мобільні дробарно-сортувальні комплекси Актіс Груп та інших організацій, які виробляють щебінь і продають його клієнтам. Кар’єр же виконує для нас вскришні роботи і отримує свою вигоду від продажу гірничої маси.

- З точки зору швидкого розгортання, мобільне обладнання має переваги перед стаціонарним. Але його треба правильно обирати. Говорячи про собівартість продукції, набагато вигідніше працювати на електричному обладнанні. Адже дизель/гідравліка схильна до частих поломок. Професійне надійне обладнання KEESTRACK або TELSMITH працює ефективно і продуктивно. При цьому мобільні модулі простіше встановити з точки зору дозвільної системи, - говорить директор кар'єру Ігор Миколайович. 

На Девладівському кар’єрі Актіс Груп працює на дизель-гідравлічному обладнанні, тож дійсно тут потрібен великий штат сервісних інженерів – їх у нас 10 – для підтримання стабільної роботи обладнання. 

Звичайно, електричне обладнання нового покоління набагато вигідніше і продуктивніше. 


Тож виходячи з власного досвіду, ми пропонуємо клієнтам працювати саме на електричному або гібридному обладнанні.