АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » Conweek_2018_resume

Що обговорювали на 
Українському Будівельному Тижні 2018 в Одесі

 

1-2 жовтня 2018 року в Одесі відбувся щорічний «Український будівельний тиждень», який поєднує два дні галузевих конференцій: «Індустрія щебеню» та «Українська дорога». Це дискусійний майданчик, на якому представники щебеневого бізнесу, дорожньо-будівельних компаній та постачальники обладнання діляться останніми новинами своїх галузей, обмінюються досвідом, обговорюють плани на майбутнє.

 

«Актіс Україна є постійним учасником заходу з 2013 року», - зазначив Віталій Крячек. – «Це зручний майданчик для бізнес-зустрічей та обміну актуальною інформацією між учасниками будівельного ринку України».

 
 
 

За останній час формат конференції дещо змінився, що продиктовано вимогами ринку. «Український будівельний тиждень» можна вважати основним заходом даного профілю. Він проводиться в дуже вдалий час і залучає велику кількість відвідувачів. І таке «живе» спілкування для нас - постачальників гірничого обладнання і послуг підрядного дроблення - дуже важливе.


Ця конференція сприяє не тільки нашому подальшому розвитку, а й розвитку всієї галузі. Щороку ми прагнемо стати кращими і такий захід – це гарний привід переосмислити свою стратегію та свої цінності.

 

З розмов в кулуарах всі учасники ринку зійшлися на тому, що попри очікування, які були на початку року та попередні прогнози, в 2018 році на ринку щебеню не очікується зростання, при цьому, у виробництві передбачається спад.


В той же час представники передових компаній щебеневої галузі почали оновлювати основні фонди та очікують позитивних драйверів щодо розвитку ринку, серед яких збільшення фінансування на будівництво інфраструктурних проектів та поглиблена децентралізація.

 
 
 

Від компанії Актіс Україна на конференції з презентацією автоматизованої системи управління конусними дробарками TELSMITH TRAC10 виступили Віталій Крячек та Віталій Нежевенко - фахівці по гірничому обладнанню.

В презентації були представлені основні переваги застосування автоматизованих систем для гірничої галузі: збільшення продуктивності та поліпшення якості готової продукції, захист і підвищення ККД обладнання.

 

Автоматизована система побудована таким чином, що оператору комплексу необхідно натиснути кнопку і завод Запуститься чи Зупиниться в автоматичному режимі.

Всім цим заводом управляє один оператор з централізованої диспетчерської, чим менша кількість рутинних рішень, які співробітник повинен прийняти у процесі роботи, тим менше часу він витратить на її виконання і менше припуститься помилок.