АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » Conference vapnyak

Відбулась річна конференція

Української асоціації вапняної промисловості

16 грудня 2016 року в Тернополі відбулася щорічна підсумкова бізнес-конференція Української асоціації вапняної промисловості на тему «Нові виклики та перспективи розвитку ринків вапнякового каменю та вапна».  


У заході взяли участь понад 60 учасників, які представляють підприємства різних галузей: видобувачі вапняків і виробники вапна, виробники будівельних матеріалів, перевізники, представники металургійної галузі, інфраструктури, а також закордонних компаній – світових лідерів із виробництва вапна.  

Зокрема, учасниками конференції стали представники провідного постачальника повного спектру дробарок, грохотів, установок для мийки піску та щебню, обладнання для перевалки сипучих матеріалів - компанія Актіс Україна.

За останній рік дефіцитний характер галузей добування вапняків та виробництва вапна було, значним чином, подолано. Цьому сприяло як певне впорядкування правил роботи підприємств поблизу та у зоні конфлікту на сході країни, що дозволило зменшити елемент невизначеності в одному з ключових для наших галузей регіоні, так і стрімкий розвиток надання послуг по виробництву щебню мобільними дробарно-сортувальними комплексами, передусім, найбільшим оператором ринку - компанією Актіс Групп.   

Зняття гостроти з проблеми забезпечення споживачів необхідними об’ємами вапна та вапнякового каменю підняло на новий щабель питання іншого рівня складності – підвищені вимоги до якості, забезпечення ритмічних поставок продукції, зменшення  собівартості виробництва, розвиток нових продуктів з особливими якісними характеристиками, можливі кроки по зменшенню імпортозалежності, яка на ринку вапнякового каменю все ще відіграє суттєву роль.  

Для забезпечення споживачів якісним вапняковим щебенем, компанія Актіс Груп почала виробляти продукцію «подвійного пересіву», використовуючи високотехнологічні поліуретанові сита Isenmannякі здатні самоочищатися при певній кількості мілких фракцій.

Виробництво вапняку «подвійного пересіву», ТОВ Актіс Груп

Конференція організаційно складалася з двох частин: пленарного засідання та практичної частини – ознайомлення з провідним видобувачем вапнякового каменю – ПАТ Тернопільський кар'єр.  

Зацікавлення аудиторії викликав виступ Крячека Віталія, директора ТОВ "Актіс Україна", в якому розглядалося практичне питання вироблення якісної продукції з вапняку з початковим високим вмістом глини, зокрема, метод миття вапнякового каменю комплексом CDE Global.

 
 

Після пленарного засідання відбулась практична частина конференції – відвідання виробничого цеху ПАТ «Тернопільський кар’єр» в с. Максимівка. Учасники конференції змогли належно оцінити виробничі потужності та технологічні можливості підприємства.

Виконання послуг з виробництва щебню компанією Актіс Груп на  ПАТ Тернопільський кар’єр

 
 

Відвідувачі ознайомилися з технологічними ланками виробництва, новою лабораторією, заводом мінерального порошку та іншими виробничими підрозділами.

ПАТ Тернопільський кар’єр

* Щоб отримати презентацію, представлену на конференції Віталієм Крячеком  "Як зробити якісну продукцію з вапняку, що має високий вміст глини" натисніть на кнопку нижче