АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » conference_UAVP_2017


Актіс Україна прийме участь у конференції УАВП


14 грудня 2017 року відбудеться річна підсумкова бізнес-конференція Української асоціації вапняної промисловості  «Україна в контексті розвитку світового ринку вапняної промисловості: досвід міжнародних компаній».


Компанія Актіс Україна, являючись членом Української асоціації вапняної промисловості (УАВП), також прийме участь у конференції, що буде проводитись у готель Ramada Encore Kiev (Київ, Столичне шосе, 103).УАВП продовжує реалізовувати послідовні дії щодо інтеграції вітчизняної вапняної галузі до світового бізнес-середовища. На запрошення асоціації у річній конференції приймуть участь високопосадові представники міжнародних компаній, включаючи світового лідера – компанію Lhoist. 
Перші особи найбільших міжнародних компаній у вільному діалозі діляться досвідом, баченням розвитку, оцінкою перспектив вітчизняної галузі

 
Конференція УАВП – це унікальна можливість знайомства з досвідом найбільших світових компаній вапняного бізнесу.

Теми конференції 2017:

- Ринки вапна та вапняку України – динаміка та прогнози розвитку. Вплив впровадження квотування викидів СО2 на вапняну галузь.


- Розвиток світового вапняного ринку, роль і місце України
 

Представники компанії Актіс Україна - провідного постачальника повного спектру дробарок, грохотів, установок для мийки піску та щебню, обладнання для перевалки сипучих матеріалів. 
 
 

Умови участі та реєстрація:
limeindustry.in.ua