АКТИС ГРУПП

Представники Актіс Груп відвідають Бізнес-Дні FIDIC у Києві


24-25 травня в готелі Ramada Encore, Київ, пройдуть Бізнес-Дні FIDIC в Україні, що будуть проведені під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань транспорту.


Понад 150 фахівців збереться на Бізнес-днях FIDIC в Україні, в тому числі і представники компанії Актіс Груп.


Бізнес-Дні FIDIC - це два насичених робочих дня, протягом яких учасники заходу зможуть послухати виступи від керівників профільних міністерств і відомств, VIP-спікерів і експертів, взяти участь в панельних дискусіях, прослухати бліц-тренінги по контрактам та тендерній документації FIDIC, ознайомитися з виставкою, а також поспілкуватися один з одним, провести переговори в комфортній обстановці.


Учасники заходу разом з керівниками Міністерства Інфраструктури, Укравтодору, АМПУ, ЄБРР в Україні, Американської торгової палати, і ключовими фігурами ринку інфраструктурного будівництва обговорять питання:


У чому полягають стандарти FIDIC та чому без FIDIC НЕ стартують великі інфраструктурні проекти в Україні? Що зміниться на ринку дорожнього та інфраструктурного будівництва вже в 2017? Як зміняться тендерні процедури і як тепер брати участь у тендерах по FIDIC? Як буде здійснюватися технічний нагляд і хто такий незалежний інженер-консультант? Як на практиці застосовувати контракти FIDIC, як рахувати ціну контракту?


Приєднуйтесь до учасників Бізнес-Днів FIDIC в Україні!


Контакти організаційного комітету:

+380 44 221 45 60

www.fprconf.com/fidic/

info@fprevents.com