АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » CDE_korostenskij_karer

Акцент на збагаченні: досвід ПАТ "Коростенький кар'єр" 

Якісна продукція може бути виготовлена лише на професійному обладнанні. Ця теза стала постулатом для ПАТ “Коростенький кар’єр”. Ще 5 років тому на підприємстві прийняли рішення про необхідність встановлення мийного комплексу CDE.

До цього на кар’єрі для промивання щебню використовували застаріле обладнання. Виробники розуміли, що не можуть дати клієнтам продукцію належної якості.

Тому у 2014 році для миття гранітного щебню встановили сучасне обладнання компанії CDE. За рахунок цього відразу досягли трьох цілей: по-перше, значно покращили якість випускаємої продукції, по-друге, в два рази наростили об’єми (з 100 т до 200 т на годину), по-третє, переробили відсів, який складувався на території підприємства впродовж попередніх 10 років.

 
 

За 5 років експлуатації ніяких нарікань щодо роботи обладнання не було. Після заміни обладнання та встановлення нового комплексу значно зменшилася кількість простоїв технологічної зміни. 

Сьогодні основна продукція підприємства — якісний щебінь фракцій 5-10 мм, 5-20 мм,10-20 мм, 20-40 мм, 40-70 мм. А також посипка 0,63-2 мм для руберойду та інших покрівельних матеріалів. Також маючи родовище граніту рожевого кольору та сучасне обладнання для збагачення відсіву підприємство, постачає свою унікальну продукцію ще й виробникам вогнетривких кахлів, облицювальних елементів для камінів та вентильованих фасадів.