АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » CDE_Infinity_at_Unigran

Пинязевицький кар’єр розпочав виробництво

дрібнозернистих заповнювачів на грохоті CDE Infinity

 

На Житомирщині запустили завод з виробництва дрібнозернистих заповнювачів, після реконструкції вузла дрібного сортування.


У смт. Гранітне, Малинського району, Житомирської області відкрилося виробництво з виготовлення дрібнозернистих заповнювачів для бетонних і асфальтових виробів на Пинязевицькому кар’єрі, який входить до групи компаній «Юнігран». Юнігран виробляє фракції 0.16-0.63 мм; 0.63-2 мм і 2-5 мм для виробників тротуарної плитки, товарного бетону, асфальту та інших.

 

Новий високочастотний грохот Infinity F1-64 від компанії CDE значно розширює можливості для випуску дрібнозернистих заповнювачів: оригінальна подача пульпи на грохот, яка рівномірно розподіляється по всій ширині деки, мульти похила конструкція, полегшені стінки, високочастотний привід VibroSync, блокуюча планка, широкий вибір сит - усе це допоможе компанії досягти більшої продуктивності та бути більш гнучкими.

 
 
 

Представники замовника були приємно вражені, що високочастотний грохот, площею 5,76 м2, з двома вібромоторами по 2,5 кВт кожен, пропускає через себе 400 м3 води і 100 тонн/год фракції 0-2 мм, виробляючи при цьому найякіснішу 0.63-2 мм посипку в Україні.

Новий тип грохоту дозволить кар’єру майже в 3,5 рази збільшити об’єм виробництва дрібнозернистих заповнювачів 0.16-0.63 мм; 0.63-2 і 2-5 мм, та на 70% скоротити кількість відсіву.

 

Як зазначив Віталій Крячек, директор компанії Актіс Україна: «Сьогоднішня подія є важливою, особливо, якщо врахувати, що група компаній «Юнігран» – це один з найбільших в Україні виробників дрібнозернистих заповнювачів. Раціональне використання природних ресурсів, їх охорона та відновлення – обов'язкова умова функціонування та розвитку сучасних підприємств з виробництва будівельних матеріалів».

 
 

Про Актіс Україна


ТОВ “Актіс Україна” є офіційним дистрибьютором CDE, Великобританія. CDE є глобальним лідером з миючого обладнання та рішень в сфері заповнювачів та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на виробництві обладнання для мийки піску та щебню на рівні найвищих світових стандартів. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер CDE постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти.