АКТИС ГРУПП

CDE Демонструє новітні модифікації обладнання на Сіднейському заході

На майбутній конференції Future of Mining, яка буде проходити в Сіднеї з 14 по 15 травня, CDE представить своє нове модульне обладнання CDE Meta для переробки корисних копалин, сфокусованого на гірничорудному секторі. CDE стрімко розширює свою присутність в Австралії, і Future of Mining пропонує унікальну можливість для компанії продемонструвати сильні сторони і можливість застосування своїх рішень в збагаченні корисних копалин для австралійських та міжнародних відвідувачів шоу.

Адам Холланд, керівник відділу розвитку гірничого бізнесу CDE, обговорить тему "Новий світ природних ресурсів, що створює товар з відходів гірничого виробництва" під час сегмента Insight Stage у головному конференц-залі. Він каже: "Оскільки гірничодобувна промисловість в даний час займає 7,4% ВВП Австралії, немає кращого часу для пошуку нових способів збагачення корисних копалин для готової продукції більш високої якості, до того ж економлячи воду, енергоресурси і гроші."

CDE NanoWash

 

"Найбільш популярне обладнання CDE у гірничодобувному секторі включає в себе високоефективний згущувач AquaCycle, винятково зносостійку коритну мийку AggMax, модульний мийний комплекс “M”-серії, здатний виробляти до 5 продуктів піску і щебню, а також модульні скальпуючі грохоти “R”-серії".

CDE може похвалитися успішним виконанням більш ніж 1000 проектів зі збагачення матеріалів в усьому світі, маючи в своєму портфоліо успішні проекти у всій Австралії (залізна руда, будівельні та промислові піски), 
де компанія

 

допомагає виробникам максимально підвищити рентабельність інвестицій. CDE також поставила індивідуальні заводи по збагаченню відходів залізної руди в Південній Австралії продуктивністю до 700 т/год.

Холланд продовжує: "CDE виконує проекти у всьому світі, в тому числі в Австралії. Наші індивідуальні рішення, що відповідають індивідуальним вимогам наших клієнтів, демонструють універсальність асортименту обладнання та сприяють підвищенню рентабельності інвестицій. 

 

Зростання компанії та її унікальна пропозиція для гірничодобувної промисловості підтримується створенням CDE Meta, нашого підрозділу, орієнтованого на гірничодобувний сектор. Конференція "Future of Mining" - це ідеальна платформа для запуску CDE Meta та демонстрації багатства знань та інновацій, які компанія приносить до цього сектора."