АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » CDE and Metso announce collaboration in India

CDE і Metso оголошують співробітництво в Індії

Metso (India) Pvt. Ltd. і CDE Asia домовилися про співробітництво в сфері маркетингу, щоб забезпечити комплексні рішення по виготовленню Dробленого Піску для клієнтів в Індії. Сфера Metso охоплює технології Дроблення і Грохочення, а CDE Asia забезпечить обладнання для мокрої класифікації, необхідного для процесу виробництва Dробленого Піску.

Угода відповідає стратегії компанії Metso по зміцненню своїх можливостей, розширюючи свій портфель у співпраці з сильними партнерами по всьому світу, CDE в цьому випадку пропонує комплексні високоякісні рішення під ключ для важливого сегмента, такого як Dроблений Пісок.


«В якості провідного постачальника обладнання та послуг для гірничодобувної та нерудної промисловості, ми завжди прагнемо надати кращі рішення для наших клієнтів, які є не тільки якісними та ефективними з точки зору рентабельності, а й екологічно стійкими. Ця нова угода про співробітництво в сфері маркетингу дозволяє клієнтам легко придбати весь процес, і в той же час створює хорошу платформу для подальшого зростання як Metso так і CDE Asia в Індії», говорить Kamal Pahuja, віце-президент гірничодобувної та нерудної промисловості, Metso Індія.


«Угода про співпрацю з Metso відкриває нові можливості для обох організацій і була добре сприйнята нашими клієнтами. Поєднання стійких технологій компанії Metso і CDE Asia дозволить виготовляти необхідної форми, промитий та фракціонований пісок, допомагаючи замінити річковий пісок, який швидко стає дефіцитним і дорогим. Ця співпраця принесе користь виробникам піску, забезпечуючи найкращу по якості гранулометрію піску і екологічну роботу за рахунок багаторазового використання оборотної води. При використанні зазвичай малоцінного відсіву після дробарки для виробництва Dробленого Піску, ми можемо продовжити життя природних ресурсів, а також додати величезну комерційну цінність для підприємства нашого клієнта," каже Manish Bhartia, Генеральний менеджер, CDE Asia.

Угода про співпрацю між Metso і CDE Asia обмежуються маркетингом і розвитком загальних пропозицій на ринку Dробленого Піску шляхом об'єднання досвіду і знань компаній. Обидві сторони будуть вести переговори і підписувати умови договорів незалежно один від одного з кінцевими клієнтами, представляючи тільки їх відповідні компанії.


Детальніше про CDE

CDE є провідним постачальником миючого обладнання на світовому ринку для кар'єрів, гірничо-збагачувальних комбінатів і переробників відходів. Номенклатура обладнання CDE має застосування для широкого спектру матеріалів і формує значну ефективність в нерудних матералах і рециклінгу, гірничодобувній промисловості, спеціалізованих промислових пісках і екологічних секторах.

Працюючи у 5 секторах і 8 регіонах, CDE спільно з клієнтами протягом більше ніж 20 років створює спільні, творчі і унікальні системи обробки. Головна штаб-квартира CDE розташована в Північній Ірландії, також компанія базується в Калькутті, Індія, щоб пропонувати послуги на азіатському ринку, Сан-Паулу, Бразилія, для латиноамериканського ринку, Ормо, Австралія і Північна Кароліна, США, щоб обслуговувати ринок Північної Америки.


В Україні багаторічним дилером CDE є компанія Актіс Груп, яка покриває всі регіони країни і вже протягом 7 років пропонує обладнання для промивання піску та щебеню, маючи вже достатньо реалізованих проектів по виробництву Dроблегого Піску з відсівів на теренах України.

 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся: 

Віталій Крячек, директор Актіс Україна, тел. +38 056 766 0545, електронна пошта v.krjachek@actis-ua.com


Перейдіть за посиланням щоб зробити запит на Вартість та Підбір обладнання для Dробленого Піску.