АКТИС ГРУПП

Пресс-центр » Новости » Astec_Bauma_2019

Astec привезе на Bauma дробарки та грохоти Telsmith та Kpi-Jci

Актіс Груп запрошує Вас відвідати стенд виробника дробарок і грохотів Telsmith та KPI-JCI (входять до корпорації ASTEC) на виставці BAUMA, яка відбудеться 8-14 квітня 2019 року у м. Мюнхен, Німеччина.

Представники Актіс Груп чекатимуть на гостей на стенді ASTEC № FS.1109/4.


Дробарки та грохоти, що будуть представлені на стенді ASTEC:

Щокова дробарка Telsmith Hydra-Jaw H2238 
Інноваційна гідравлічна система дозволяє знизити час простоїв та вартість технічного обслуговування дробарки. Гідравлічне регулювання, розвантаження та очищення камери дроблення значно знижують час вимушених зупинок та скорочують експлуатаційні витрати.

Конусна дробарка KPI-JCI Kodiak® Plus K350+
Унікальна конструкція з роликовими підшипниками знижує експлуатаційні витрати до 50% та підвищує продуктивність. Запатентована система протиобертання знижує рівень стирання марганцевих броней.

Відцентрова дробарка KPI-JCI 3500 
Має ефективну та універсальну конструкцію і забезпечують виробництво продукції, що відповідає строгим технічним вимогам якості.

Високочастотний грохот KPI-JCI 2618 VM 
Усі деки грохоту управляються гідравлічними вібраторами для забезпечення оптимальної еффективності та продуктивності. Просте гідравлічне регулювання кута нахилу грохоту та унікальна поворотна система натягу забезпечує найшвидшу заміну сит, економлячи час та кошти.